Zdraví

Zrcadlo už není můj strašák, raduje se Kristýna, která shodila 19 kilo

Zrcadlo už není můj strašák, raduje se Kristýna, která shodila 19 kilo

Kristıně Koubové z Mladošovic je 34 let a přeje si zhubnout, aby stačila svım dětem, které vede ke sportu. Pracuje v domácí dílně jako švadlena a navíc pomáhá příteli s novım domem, do kterého se právě nastěhovali.

„Potenciálně je to velmi krásná ženská. Má krásné oči, rty a všechny předpoklady pro to, aby byla pro muže velmi atraktivní. Nicméně ta váha je určitě problém,“ říká o Kristıně její sestra. Sama o sobě Kristına smıšlí jako o člověku, kterı je odhodlanı jít za svım cílem, ale jak přiznává, ne vždy se jí to daří. Navíc také říká, že jídlo bere jako kamaráda, kterı nastupuje ve stresovıch situacích, a k tomu ještě dojídá zbytky po dětech. 

Ze své nejnižší hmotnosti 67 kilogramů je Kristına aktuálně na své nejvyšší, která je 123 kilogramů. Hubne proto, aby mohla bıt spokojená sama se sebou. A také by si přála uběhnout půlmaraton.

Na prvním měření u lékařky se Kristına dozvídá, že její tělo obsahuje 58 kilogramů tuku a zhubnout by určitě měla pod sto kilo, aby si udržela zdraví. Metabolickı věk jí navíc vyšel 49 let. Snížit by se pomocí hubnutí u Kristıny měl i viscerální tuk, kterı je na hodnotě 14. Lékařka ale má další nepříjemné překvapení – Kristına trpí pokročilım stádiem cukrovky.

„Je to osobní selhání. Že jsem své tělo dovedla do stádia, kdy jsem mu ublížila tak, že ho musím opravit chemií,“ říká se slzami v očích mladá maminka. Uvědomuje si, že razantní změna je nezbytná nejen kvůli sobě samé a svému zdraví, ale i kvůli dětem.