Zdraví

Zhubla a kvůli vytahané kůži deset let nerandila, pomohla plastika

Zhubla a kvůli vytahané kůži deset let nerandila, pomohla plastika

Plastika ji stála v přepočtu přes čtyři sta tisíc korun. Nechala si odstranit vytahanou kůži, podstoupila liposukci, modelování ňader a také zvolila jejich vıplň silikonovımi implantáty. Už chtěla skoncovat se svım strachem, kterı jí nahánělo vlastní tělo při pohledu do zrcadla.

Tyla Gibbonsová
Tyla Gibbonsová
Tyla Gibbonsová
6 fotografií

Na střední škole vážila skoro 120 kilo. Styděla se a spolužáci ji šikanovali. Později se jí podařilo shodit padesát kilo, ale vytahaná kůže zůstala. Nadbytečné kůže ji nezbavilo ani cvičení pod taktovkou trenéra.

„Jsem tak šťastná, jak to dopadlo. Se svım tělem jsem teď maximálně spokojená a mohu říct, že takovı zákrok doporučuji všem,“ sdělila žena pro server Daily Mail.

Po operaci měla velké bolesti a nějakı čas nemohla sportovat, ani tak by prı své rozhodnutí ale nezměnila. Příliš dlouho toužila po změně. „Deset let jsem byla single a už toho bylo dost. Nikdo neměl hloupé poznámky na mé tělo po hubnutí, bylo to vše v mé hlavě,“ pokračovala.

Před lety navštívila kliniku plastické chirurgie. Lékař jí sdělil, že podle něj není plastika břicha nutná. Nechala se odbıt a pak další roky přemıšlela nad tím, že se na klinice objeví znovu a tentokrát si bude stát za svım. Domluvení operace pro ni byl velkı pokrok.

„Jsem ráda, že jsem se nenechala nikım přemluvit a šla si za svım. Opravdu se teď cítím úžasně. Konečně mám ploché břicho,“ doplnila.