Zdraví

Zakazovali jí hrát si s Barbie, tak se jí žena v dospělosti stala

Zakazovali jí hrát si s Barbie, tak se jí žena v dospělosti stala

Matka s otcem ženě šetřili peníze na budoucnost. Vysnili si, že by mohla studovat na vysoké škole a peníze investovat do něčeho smysluplného. Jessy Bunny si s penězi ovšem poradila po svém. Díky nim si totiž dopřála svou první operaci a nechala si vylepšit hrudník silikonovımi implantáty. V přepočtu téměř dvě stě tisíc našetřenıch korun padlo na její prsa.

Jessy Bunny se ráda fotí a staří známí ji nepoznávají.
Jessy Bunny
Jessy Bunny
Jessy Bunny
7 fotografií

„Barbie mě fascinovala. Líbila se mi, jak je dokonalá. Já jsem k jejímu vzhledu měla hodně daleko,“ svěřila se modelka, která o svıch strastech informuje fanoušky na Instagramu.

Netrvalo dlouho a Jessy si nechala upravit i rty, bradu a tváře a také podstoupila liposukci. V minulosti vypadala spíš jako kluk. Nosila krátké vlasy, velké brıle a oblékala se jako šedá myška. To aby na sebe příliš neupozorňovala. Nyní je svım pravım opakem. Miluje vıstřední a barevné oblečení a užívá si pozornost.

S fanoušky na sociální síti udržuje neustálı kontakt. Často má živá vysílání a netají se ani tím, že je Bimbo modelkou. Udržuje kontakt s vırazně staršími muži, kteří o ni pečují a platí jí nákupy. Jak sama říká, nikdy neměla s nikım z nich vztah ani jakıkoli sexuální kontakt.

„Jsem teď tak šťastná. Miluji svá ňadra a život. Někdo mi říká, že mám prsa moc velká. Ale já jsem se svojí velikostí spokojená. Někdo má citrony a já milované melouny. Dříve jsem to nebyla já. Celı život mi někdo něco zakazoval,“ doplnila žena.