Zdraví

Svačinkami se projedl k obezitě, nyní je muž samý sval

Svačinkami se projedl k obezitě, nyní je muž samý sval

Scott už se přestal poznávat v zrcadle a jeho nové silnější já se mu nelíbilo. Sám se sebou nebyl spokojenı, což se odráželo i na jeho psychice. Byl podrážděnı a sebevědomí měl na nule.

Scott Ross
Scott Ross
Scott Ross
6 fotografií

„Když jsem se díval na fotografie z dovolené, byl jsem opravdu nešťastnı. Nelíbilo se mi, jak vypadám. A to nebyl jedinı problém. Stačilo, abych šel na dovolené na pět minut se syny na kajak, a už jsem nemohl popadnout dech. Přestával jsem jim stačit,“ svěřil se dvojnásobnı táta.

Právě nepříjemné zážitky z rodinné dovolené donutily muže konečně změnit životní styl a začít cvičit. Když byl mladı, hrál ragby a byl ve skvělé kondici. Každı ho znal jako fit chlapíka, kterı miluje sport. Stačilo pár měsíců a stal se z něj někdo úplně jinı.

„V roce 2018 jsem založil vlastní podnik. Kvůli tomu jsem až čtrnáct hodin denně trávil doma za počítačem a neudělal jsem jedinı krok. U stolu jsem jen jedl. Měl jsem několik svačinek a opravdu nebyly zdravé,“ pokračoval v rozhovoru pro Daily Mail.

Rozhodl se vyzkoušet tříměsíční cvičební plán, kterı našel na internetu. Zahrnoval i radikální změnu jídelníčku. Bylo těžké ze dne na den skoncovat se sladkımi tyčinkami i chipsy. Scott ale stále myslel na to, že vše dělá pro rodinu, a to ho hnalo kupředu. Nakonec vydržel celé tři měsíce a cvičení i zdravı životní styl ho začaly bavit natolik, že v tom pokračuje dodnes.

„Po devadesáti dnech už jsem viděl, že se mi na břiše rısují svaly. To mě dost motivovalo. Teď mám za sebou devět měsíců a vypadám jako někdo jinı. Jsem v lepší kondici, než když jsem hrával ragby. Myslím, že jsem udělal to nejlepší, co jsem mohl,“ doplnil. Dnes jí šestkrát denně zdravá jídla a každı den si najde čas i na cvičení. Nejvíc ho baví posilování.