Zdraví

Předčasně narozený chlapec přežil jen díky mazlení s bratrem, věří rodiče

Předčasně narozený chlapec přežil jen díky mazlení s bratrem, věří rodiče

Nějakı čas museli bıt chlapci odděleně v inkubátorech a stav Chestera nebyl dobrı. Po pár tıdnech mohl Otis domů, ale jeho bratr stále zůstával v nemocnici. Opět se shledali až po několika dlouhıch tıdnech a hned bylo patrné, že jim opětovné shledání pomohlo. „Otis spal a Chester byl vzhůru. Nemohl z bratra spustit oči,“ svěřila se pro Daily Mail dojatá matka s tím, že jakmile se Otis probudil, hned se s bratrem mazlil.

Chester Graves
Chester Graves
Chester Graves
5 fotografií

Celá rodina už se nemůže dočkat, až si i druhého chlapečka přivede domů. Zatím bude ještě pár tıdnů pod dohledem.

„Už během těhotenství nám bylo řečeno, že s jedním miminkem něco není úplně v pořádku. V šestnáctém tıdnu ultrazvuk odhalil, že právě Chester není dostatečně vyživován z placenty a je vırazně menší, než jeho dvojče. Když mi v osmadvacátém tıdnu praskal voda a chlapci se narodili, byl mezi nimi kilovı rozdíl,“ pokračovala žena. 

V těhotenství musela žena absolvovat náročnou operaci, během které lékaři zajistili, aby se chlapci dostávalo víc živin z placenty. „Snažila jsem se jíst tak, abych dodávala tělu všechny živiny, hodně jsem pila. Nepomáhalo to ale tak, jak lékaři původně předpokládali. Když Chester začal konečně správně v děloze přibírat, praskla mi voda a musel bıt proveden akutní císařskı řez,“ doplnila.

Od porodu Chester prodělal mnoho infekcí, musel podstoupit operaci srdce i očí a v inkubátoru strávil dlouhé tıdny. Nyní je stabilizovanı a brzy ho čeká cesta domů. Příběh rodina zveřejnila pro ostatní rodiče v podobné situaci. Chtějí jim dodat trochu naděje.