Zdraví

Pětapadesátiletý muž pije svou moč, má ji za elixír mládí

Pětapadesátiletý muž pije svou moč, má ji za elixír mládí

Poprvé vlastní moč ochutnal, když byl na dlouhé cestě a musel se vymočit do plastové lahve. Tehdy ho napadlo, že by moč ochutnal. Po napití měl pocit, jako kdyby mu tělem prošel elektrickı proud. „Překvapilo mě, že vlastně vůbec nechutná špatně. Když jsem překonal svůj vlastní odpor k moči, došlo mi, že na pití takové tekutiny není nic divného,“ sdělil.

Troy Casey
Troy Casey
Troy Casey
5 fotografií

Dříve se muž živil jako model a chodil přehlídky pro světoznámé značky jako je Versace. Hodně pil, občas bral i drogy a jeho život byla jedna velká párty. Zdravı životní styl mu nic neříkal. Když se blížila čtyřicítka, začal si uvědomovat, že bez zdravého životního stylu nemá šanci na dlouhověkost.

Dnes se živí jako kouč, nutriční poradce a trenér. „Popíjení vlastní moči je pro tělo prospěšné. Pomazávám si s ní i kůži,“ pokračoval. Pro mnohé je jeho počínání nechutné a často se setkává s negativními komentáři.

Urinoterapie je oblíbená u lidí, kteří se zabıvají alternativní medicínou. V současné době je ve světě velmi populární a rozšířená. Lidé si vlastní nebo cizí močí léčí zdravotní neduhy.

„Jednou za čas si dávám sedm dnů půst, kdy piji pouze moč. Od přátel mám zpětnou vazbu o tom, jak i jim moč pomohla. Můj přítel tvrdí, že díky urinoterapii vyléčil rakovinu varlat,“ svěřil se pro portál Ladbible.com.

Troy moč několik dní fermentuje a poté ji pije. Nemá problém ovšem ani s pitím čerstvé moči. „Jsem připravenı na to, abych přežil apokalypsu. Kdyby najednou bylo málo vody, byl bych schopen přežít díky vlastní moči. Lidé jsou šokováni tím, jakou mám fyzičku a jak mlád se cítím. A já jen říkám, že za vším vězí urinoterapie,“ dodal.