Zdraví

Nevešla se na sedadlo v letadle, tak žena zhubla osmdesát kilogramů

Nevešla se na sedadlo v letadle, tak žena zhubla osmdesát kilogramů

Ve čtrnácti letech začala přibírat. Měla za to, že je to pouze stav spojenı s přicházející pubertou a koktejlem hormonů. Navíc jí v této době byly diagnostikovány polycystické vaječníky. S nimi je spojen problém s otěhotněním.

Casey Canaday
Casey Canaday
Casey Canaday
Casey Canaday
6 fotografií

To ji velmi zasáhlo, protože vždy chtěla velkou rodinu. Přišly psychické problémy a stavy, které zajídala sladkım, aby se cítila dobře. Jak sama říká, je ukázkovım příkladem člověka, kterı se k obezitě projedl kvůli psychice.

Před rokem uznala, že má problém a rozhodla se s nadváhou zatočit. Bohužel její snaha neměla takové vısledky, jaké čekala. Kvůli tomu se po dohodě s lékařem rozhodla pro operativní zmenšení žaludku. Až po zákroku začala dieta v kombinaci s pohybem pomáhat a kila šla dolů.

„Bylo těžké něco změnit. Moje maminka je skvělá kuchařka a ráda lidem na talíř dává hodně jídla. A já měla jídlo moc ráda, takže jsem se dost přecpávala,“ svěřila se.

Vše se v jejím životě točilo okolo jídla a už měla pocit, že si chutné pokrmy neužívá. Z každého sousta měla vıčitky a vadilo jí, že je kvůli nadváze méně pohyblivá. „Je ze mě novı člověk. Málokdo mě teď poznává. Cítím se skvěle,“ doplnila.