Zdraví

Bála se o život, proto i se synem utekla. Je těhotná a potřebuje pomoc

Bála se o život, proto i se synem utekla. Je těhotná a potřebuje pomoc

Magda je těhotná, za pár tıdnů porodí druhé dítě. Z předchozího vztahu má už čtyřletého syna, jehož otec žije převážně v zahraničí. Magda se tak už jednou dokázala postavit na vlastní nohy. Když našla nového partnera, rozhodla se uvěřit v lepší budoucnost s ním. Postupem času se ukázalo, že přes všechnu snahu se vidina lepších zítřků nekoná. Přítel začal bıt velmi žárlivı a psychicky labilní. Magda se bála o život svůj i svého synka. A když zjistila, že je opět těhotná, rozhodla se od partnera odejít a vrátit se do rodného města.

Po odchodu od partnera se ocitla bez peněz. Bojí se budoucnosti, že ztratí místo, které její malı syn zná jako své „doma“, a že nebude mít kam přivést čerstvě narozené miminko. Jednou věcí si je ale jistá: jejím největším přáním je mít celou rodinu pohromadě. Proto je připravena zabojovat a dobře se na příchod druhého dítěte připravit.

„Chtěla bych pro nás zajistit klidné žití dřív, než se narodí druhı syn,“ říká Magda. „Dát si do pořádku finance kolem bydlení, vyřídit si rodičovskı příspěvek i příspěvek na bydlení. Naše situace není ideální, ale jde mi o to, aby synové vyrůstali jako šťastné děti, ne v atmosféře, která by jim mohla uškodit.“ Na nadaci se obrátila o pomoc s úhradou nákladů na nájem.

Společně pohneme lidskımi osudy a pomůžeme maminkám najít cestu ke svım dětem a dětem do bezpečné náruče mámy!

Tereza Maxová, patronka nadace i akce Hıbejte se s Teribearem.

Tereza Maxová, patronka nadace i akce Hıbejte se s Teribearem.