Tech

Ceny sluchátek, notebooků i telefonů padají. Black Friday startuje

Ceny sluchátek, notebooků i telefonů padají. Black Friday startuje

Už od začátku listopadu běží vánoční kampaň od společnosti O2, která se řídí jednoduchou rovnicí – co služba, to tisícikoruna. Nakoupit v ní se slevou mohou všichni zákazníci operátora, dokonce i ti, kteří si službu v listopadu teprve aktivují. A Black Friday? Ten pak tuto slevu ještě násobí!

Slevy nabírají na obrátkách

Pokud máte doma například O2 TV, telefonujete s tarifem od O2 a doma se připojujete k internetu přes vıkonnı O2 Smart Box, přinese vám vánoční kampaň hned tři „tisícovky“ do aplikace Moje O2, které můžete uplatnit na vybrané produkty. Díky akci Black Friday se slevy ještě násobí.

True wireless sluchátka O2 Pods pořídí zákazníci O2 díky vánoční kampani za bezkonkurenční cenu 299 korun. Elegantní bezdrátové „pecky“ jsou skvělım tipem, co koupit k Vánocům.
True wireless sluchátka O2 Pods pořídí zákazníci O2 díky vánoční kampani za bezkonkurenční cenu 299 korun. Elegantní bezdrátové „pecky“ jsou skvělım tipem, co koupit k Vánocům.
3 fotografie

Své tisícikoruny můžete uplatnit v jedné ze 167 prodejen po celém Česku nebo si z vybranıch produktů vybrat jednoduše na internetu v online prodejně operátora. Slevy sice neřeší dilema, co nakoupit pod stromeček, ale rozhodně člověku dávají větší možnosti. V kamennıch i online prodejnách čeká na zákazníky spousta elektronickıch zařízení, která se jednoduše mohou stát perfektním dárkem.

Sluchátka bez drátů rovnou pod stromeček

Největším hitem letošních Vánoc jsou bezdrátová sluchátka, která díky vánoční kampani pořídíte takřka za hubičku. True wireless sluchátka O2 Pods uvedl operátor O2 na trh jako svou prvotinu mezi sluchátky. Elegantní bezdrátové „pecky“ s kvalitním zvukem i dotykovım ovládáním jsou skvělım tipem, co koupit k Vánocům.

„True wireless je v posledních letech velice oblíbená technologie a vidíme to i na zájmu našich zákazníků o tento typ produktů,“ říká Václav Dostál, ředitel prodeje mobilních telefonů a dalších zařízení v O2. „Po pečlivém uvážení a řadě zákaznickıch průzkumů jsme se rozhodli, že vyvineme vlastní produkt v této kategorii. Navíc jsme je díky „tisícovce“ pro naše zákazníky schopni nabídnout za bezkonkurenční cenu 299 korun,“ uvádí Dostál.

Na Vánoce jsme připraveni, hlásí O2

V nabídce O2 prodejen a e-shopu naleznou zákazníci mobilní telefony od čtyř největších vırobců mobilních telefonů, tablety či notebooky. „Na vánoční sezonu jsme se připravili dostatečně dopředu. Vzhledem k událostem ve světě jsme letošní Vánoce začali chystat již zkraje letošního roku. I v době nedostupnosti produktů, dílčích komponentů či polovodičů jsme schopni rychle reagovat v návaznosti na epidemiologickou situaci. Naši zákazníci se tak nemusí bát, že jejich letošní dárky nebudou dostupné,“ dodává Dostál.