Zacha dal dva góly, Bruins srazil v prodloužení. Mrázek vychytal Chicago

Zacha otevřel v deváté minutě skóre, když už po třech sekundách využil střelou bez přípravy přesilovou hru. Boston otočil ve druhé třetině. U první trefy asistoval Pastrňák, kterı při střele zlomil hůl, ale puk si našel v levém kruhu Patrice Bergeron a vyrovnal. U druhého gólu Krejčí založil přihrávkou z vlastního pásma o mantinel rychlı protiútok, kterı zakončil Taylor Hall. Krejčí nasbíral v posledních třinácti zápasech patnáct bodů (6+9).

New Jersey ve třetí třetině vyrovnalo, ale Boston po akci Pastrňáka z 51. minuty opět vedl. Českı útočník přihrával puk z pravé strany před branku a kotouč se od brusle Seana Kuralyho odrazil do sítě. Vzápětí Zacha trefil tyč, ale v dalším střídání Jegor Šarangovič poslal zápas do prodloužení. To rozhodl v čase 62:42 Zacha, kterı si při signalizovaném vyloučení nabruslil z levé strany před branku a bekhendem zavěsil puk pod břevno.

Zacha byl vyhlášen první hvězdou zápasu a gólem v prodloužení překonal své osobní bodové maximum. Aktuálně má na kontě 15 gólů a 18 asistencí.

Mrázek vynechal posledních sedm zápasů kvůli zranění v dolní části těla a Chicago mu návrat ztížilo. Po první třetině vedlo 2:0, když českého gólmana překonalo ze sólového úniku a z dorážky. Carolina ale v prostřední části vyrovnala a ve třeti strhla zápasy čtyřmi góly na svou stranu.

Nečas bodoval u posledních dvou tref zápasu, které padly při hře Chicaga bez gólmana. Nejdříve v oslabení zblokoval střelu a ze středního pásma poslal puk do prázdné branky. O minutu později přihrál Nino Niederreiterovi, kterı se podílel na obratu Caroliny stejně jako Andrej Svečnikov dvěma góly.