West Ham se Součkem a Coufalem zdolal Wolverhampton a už je čtvrtý

připravujeme podrobnosti

Everton po dvou zápasech bodoval, ale s Crystal Palace doma v 30. kole jen remizoval 1:1 a zůstal v tabulce osmí. Dvanáctí hosté vyrovnali čtyři minuty před koncem.

Everton poslal v 56. minutě do vedení po závaru James Rodríguez a zdálo se, že svěřenci trenéra Carla Ancelottiho směřují za očekávanım vítězstvím. Pojistku ale domácí nepřidali a v 86. minutě je potrestal z jediné šance londınského celku střídající Michy Batshuayi.

Gólová radost fotbalistů West Hamu
Adama Traoré z Wolverhamptonu (vpravo) a Vladimír Coufal z West Hamu bojují v duelu Premier League.
Tomáš Souček z West Hamu v bolestech na trávníku během duelu s Wolverhamptonem, v debatě se sudím je Vladimír Coufal.
Tomáš Souček z West Hamu (vpravo) střílí na branku Wolverhamptonu.
5 fotografií

Vısledky 30. kola: Everton - Crystal Palace 1:1 (56. Rodríguez - 86. Batshuayi), Wolverhampton - West Ham United 2:3 (44. Dendoncker, 68. Fábio Silva - 6. Lingard, 14. Fornals, 38. Bowen).