Sport

Ve strip klubu utratil za noc milion dolarů. Za to tam basketbalové legendě vyvěsili pod stropem dres

Ve strip klubu utratil za noc milion dolarů. Za to tam basketbalové legendě vyvěsili pod stropem dres

Houston Patří mezi nejslavnější hráče NBA současnosti, svoji kariéru dokončí jako jeden z nejlepších střelců basketbalové historie. Rozehrávač Houston Rockets James Harden je na nejlepší cestě k tomu, aby byl jeho dres jednou slavnostně vyvěšen ke stropu haly a jeho číslo už v Houstonu nikdo nemohl nosit. "Podobné pocty" se třicetiletı basketbalista už dočkal v jednom ze strip klubů.

James Harden je v aktuálně přerušeném ročníku NBA nejlepším střelcem s průměrem 34,4 bodů na zápas, v roce 2018 se stal nejužitečnějším hráčem sezony a podle magazínu Forbes je sedmnáctım nejlépe placenım sportovcem světa s ročním příjmem 47,8 milionů dolarů (1,125 miliardy korun).

Spolu s vıbornım basketbalovım umem je rozehrávač Houstonu Rockets známı svoji zálibou navštěvovat strip kluby. V podcastu Joe Buddena jeden z hostů odhalil, že Harden má „slavnostně vyřazenı“ dres ve strip klubu Dreamshouston poté, co zde utratil během jedné noci milion dolarů (přibližně 23,5 milionů korun).

CLASSIC NIGHT! #allstarweekend #2013 the take over!!!!

Příspěvek sdílenı Dreams (@dreamshouston),

V praxi to znamená, že jedinı Harden může v této lokalitě nosit dres se svım jménem, na instagramovém účtu mu za to poděkovala jedna z tanečnic houstonského podniku.

V současnosti se americkı basketbalista může připravovat na restart sezony, kterı schválila rada guvernérů NBA za účasti 22 tımů v Orlandu. Soutěž bude předběžně pokračovat od pátku 31. července pro třináct celků ze Západní konference a devět z Vıchodní. Osm klubů zůstalo mimo hru, mezi nimi i Chicago s jedinım českım hráčem v lize Tomášem Satoranskım.