Sparta "B" rozstřílela Prostějov. Žižkov padl, Zbrojovka skolila Opavu 2:1

Sparta

Sparťanské béčko na zápas posílili tři hráči z A-tımu Vitík, Minčev a Drchal, kterı ve 24. minutě otevřel skóre z penalty. Za 12 minut dostal červenou kartu hostující Bialek, kterı byl dvakrát napomínán za zmaření zjevné brankové šance. Na konci první půle si dal vlastní gól Bala a 11 minut po pauze ho napodobil Machynek. V závěru se ještě prosadil Patrák.

Vstup do sezony se naopak nepovedl jinému pražskému klubu Žižkovu.Viktoria dnes po vyloučení Skopce ztratila vedení ve Varnsdorfu a gólem v páté minutě nastavení prohrála 1:2. Po dvou kolech je bez bodu. Čtyři body má naopak Vlašim, která doma rozstřílela Chrudim 4:1.

Zbrojovka ve večerním utkání přehrála Opavu 2:1.

2. kolo druhé fotbalové ligy:

Varnsdorf - Viktoria Žižkov 2:1 (1:1)
Branky:
41. Rudnytskyy, 90.+5 Dordič - 11. Batioja. Rozhodčí: Machač - Váňa, Slavíček. ŽK: Žák, Zbrožek, Dordič - Švenger, Muleme, Skopec, Petrlák. ČK: 38. Skopec. Diváci: 452.

Vlašim - Chrudim 4:1 (1:1)
Branky:
19. Blecha, 49. Zlatohlávek, 67. Alijagič, 85. Janda - 28. Kesner. Rozhodčí: Švagr - Novák, Pfeifer. ŽK: Svoboda, Broukal - Kesner, Čáp, Dostálek. Diváci: Diváci: 630.

Sparta Praha B - Prostějov 4:0 (2:0)
Branky:
24. Drchal z pen., 45.+1 vlastní Bala, 55. vlastní Machynek, 85. Patrák. Rozhodčí: Proske - Leška, Mikeska. ŽK: Okeke - Bialek. ČK: 36. Bialek. Diváci: 327.

Brno - Opava 2:1 (0:1)