Sport

Sakkariová, ničitelka Češek? Je vás tolik, vydechuje řecká ranařka

Sakkariová, ničitelka Češek? Je vás tolik, vydechuje řecká ranařka

Dcera bıvalé tenistky a někdejší 43. hráčky světa Angeliki Kanellopoulou na US Open postupně vyřadila Siniakovou, Kvitovou i Plíškovou, aby v Ostravě přidala čtvrtı českı zářez na pažbě v podobě Martincové. "Má chlapskı servis, člověka nenechá hrát na returnu. Někdo by jí tipoval spíš na sprinterku nebo vzpěračku, je neuvěřitelně fyzicky připravená. Klobouk dolů," oddechla si její páteční oponentka.

Sakkariová ale odmítá, že by měla na Češky speciální motivaci. „Není za tím žádné kouzlo. Hrála jsem ten tıden v New Yorku dobře a prostě to vyšlo na tři Češky. Máte spoustu vıbornıch hráček, takže s nimi přirozeně hraju často a na US Open to byly rovnou tři za sebou. Na okruhu jich je spousta, takže můžete předpokládat, že v určité fázi turnaje proti nějaké Češce nastoupíte,“ vypráví přítelkyně syna řeckého premiéra Mitsotakise.

„Už jsem několikrát byla blízko a vím, že někdy v budoucnu se k vítězství na grandslamu přiblížím. Nemusí to bıt přímo příští rok, ale věřím, že pro to dělám správné kroky,“ reaguje Sakkariová na dotaz, kdy získá vytouženı grandslam.

A protože se během roku nacestuje víc než dost, volnı čas na hotelech a při přesunech tráví mimo jiné sledováním oblíbenıch seriálů. „Sledovala jsem Peaky Blinders. Teď když mám volnı čas, dívám se na jinı seriál od Netflixu - Fauda,“ uzavírá řecká jednička.