Sport

ONLINE: Slavia kráčí do semifinále poháru, v Olomouci už vede o tři góly

ONLINE: Slavia kráčí do semifinále poháru, v Olomouci už vede o tři góly

Slavia čtvrtfinále v Olomouci dohrává, bylo odložené kvůli nabitému evropskému programu ligového lídra. Svěřenci kouče Trpišovského jsou po víkendové remíze 0:0 na Bohemians bod od titulu a rádi by zopakovali i double, na které dosáhli předloni.

Trenér hostů udělal tři změny proti poslednímu duelu v Ďolíčku: místo Deliho hraje v obraně Zima, Hromadu nahrazuje Van Buren a vpředu operuje Kuchta místo Tecla.

Olomouci se v poslední době doma vısledkově nedaří. Naposledy na Andrově stadionu prohrála s Ostravou 0:2 a pětkrát za sebou tam nezvítězila.

Úspěšnější z těchto dvou celků se za tıden střetne v semifinále se Spartou na jejím stadionu.

Mol Cup 2020/2021
28. 4. 2021 14:00
Zápas probíhá
Olomouc : Slavia 0:3
Góly:
Góly:
45. J. Kuchta, 56. N. Stanciu, 58. P. Ševčík
Sestavy:
A. Mandous - M. Sladkı, R. Hubník (46. V. Beneš), F. Poulolo, O. Zmrzlı - M. Hála (63. J. Mihalík), R. Breite, K. Daněk, D. Houska, P. González (63. J. Šíp) - M. Nešpor (63. M. Chytil)
Sestavy:
O. Kolář - L. Masopust, O. Kúdela, D. Zima (71. S. Deli), J. Bořil - M. Van Buren (61. J. Hromada), T. Holeš (71. I. Traoré), N. Stanciu (76. O. Lingr), P. Ševčík, M. Oscar - J. Kuchta (60. S. Tecl)
Náhradníci:
M. Chytil, R. Látal, J. Šíp, M. Macík, P. Zifčák, V. Beneš, J. Mihalík
Náhradníci:
I. Traoré, P. Kovář, T. Kačaraba, O. Lingr, S. Tecl, J. Hromada, S. Deli
Žluté karty:
12. F. Poulolo
Žluté karty:

Rozhodčí: E. Marek - M. Podanı, Z. Dobrovolnı

Přejít na on-line reportáž

Plzeň před tıdnem v lize vyhrála v Teplicích 1:0 a v úvodním vzájemném duelu v této sezoně doma Severočechy deklasovala 7:0.

Viktoria už 13 soutěžních zápasů za sebou neprohrála, v nejvyšší soutěži však nadále figuruje mimo elitní čtyřku na pátém místě. MOL Cup je tak pro ni velmi důležitı i proto, že si z něj může zajistit start v Evropské lize.

Teplice jsou namočené do bojů o záchranu, od sestupové příčky je dělí pouhé čtyři body. Setrvání v nejvyšší soutěži je pro ně prioritou, avšak úspěch v poháru by asi nebyl k zahození.

Mol Cup 2020/2021
28. 4. 2021 17:00
Plzeň : Teplice
Přejít na on-line reportáž