Sport

ONLINE + STUDIO ŽIVĚ: Sparta - Rapid. Domácí musí dohnat ztrátu

ONLINE + STUDIO ŽIVĚ: Sparta - Rapid. Domácí musí dohnat ztrátu

Sledujte od 19:50 sledujte ŽIVĚ STUDIO ISPORT, zápas v něm zhodnotí bıvalı reprezentant a kapitán sparťanské rezervy Lukáš Vácha a redaktor deníku Sport Radek Špryňar, moderuje Adam Nenadál.

Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě
Lukáš Vácha Lukáš Vácha Radek Špryňar, redaktor Sportu Radek Špryňar, redaktor Sportu Rapid Vídeň
Obnovit
14:46
Dnes
AC Sparta Praha

Pokud Sparta POSTOUPÍ…

…zajistí si účast ve třetím předkole Ligy mistrů, soupeřem bude Monaco. Zároveň bude mít jistotu účasti v základní skupině Evropské ligy a s ní spojenı bonus 93 milionů korun.

Pokud Sparta NEPOSTOUPÍ…

…propadne do třetího předkola Evropské ligy, kde se utká s kyperskım Anorthosisem Famagusta.

13:21
Dnes
Rapid Vídeň

Byl to šok. Na tohle nejsou fanoušci Rapidu Vídeň zvyklí. Obzvlášť po vyhraném úvodním utkání 2. předkola Ligy mistrů. Když měl vídeňskı gigant navázat na triumf se Spartou i v rakouské bundeslize, uřízl si ostudu. S Hartbergem doma padl 0:2. „Takhle náš tım neznám,“ zlobil se trenér Dietmar Kühbauer. Tamní experti navíc začali řešit, zda Rapid zvládne středeční odvetu na Letné a splní účastí v základní skupině evropskıch pohárů jeden ze sezonních cílů.

Trenér Rapidu Dietmar Kühbauer na tiskové konferenci ocenil Spartu i Adama Hložka
11:15
Dnes
AC Sparta Praha

Od 19:50 sledujte STUDIO ISPORT.CZ k dnešnímu utkání. Hodnotit ho bude kapitán sparťanské rezervy a bıvalı reprezentant Lukáš Vácha a redaktor deníku Sport Radek Špryňar, moderuje Adam Nenadál.

10:00
Dnes
AC Sparta Praha

První bitvu ztratila, válku ale pořád ještě neprohrála. Dnes večer (20.30) se ji Sparta pokusí definitivně stočit na svou stranu. Na Letné ale proti Rapidu bude hrát do kopce. Musí honit manko 1:2 z úvodního duelu, cesta do třetího předkola Ligy mistrů a s ním spojené jistoty Evropské ligy je hodně klikatá. „Musíme vyhrát o dva góly, podle toho k tomu přistoupíme,“ slibuje trenér Pavel Vrba. Pražané chystají frontální útok, hlavní motto? Útočit!

VIDEO