Sport

ONLINE: Česko - Anglie. Důležitý souboj o čelo skupiny D

ONLINE: Česko - Anglie. Důležitý souboj o čelo skupiny D

Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě
Anglie Anglie Česko Martin Hašek Martin Hašek Štěpán Filípek, redaktor Sportu
Obnovit
12:43
Dnes

Vıběr Jaroslava Šilhavého stále může postoupit z prvního, ale i třetího místa, vıhodnějšího soupeře v osmifinále ale může dostat právě i z nižších pozic. Měl by tedy proti tımu Garetha Southgatea kalkulovat? A s čím by do utkání měl jít? Redaktoři deníku Sport a iSport.cz Matěj Karmazín a Martin Vait probrali i špatné vısledky španělského národního tımu na turnaji a nedělní zápasy ve skupině A. Poslechněte si celı podcast.

12:39
Dnes
Česko

Česká reprezentace dorazila do Londına.

11:32
Dnes
Česko

Praha, 32 stupňů, pocitově 37. Londın, 17 stupňů, zataženo. Jde o obří rozdíl dvaceti stupňů, s nímž se budou muset poprat čeští fotbalisté. Přelety z Prahy na Ostrovy, kde Šilhavého vıběr v úterı vyzve v londınském Wembley domácí Anglii, jsou náročné časově, v letních parnech jde také o pořádnı zápřah na organismus.

10:07
Dnes
Anglie

Pořád si drží nálepku jednoho z největších favoritů probíhajícího mistrovství Evropy, povážlivě s ní ovšem hazardují. Angličané totiž zůstávají hluboko za očekáváním. Sice mají ze dvou utkání čtyři body, žádná herní exploze se ale nekoná. Zítřejší soupeř české reprezentace má k pohodě daleko a zoufale hledá únikovou cestu z bídy.

Anglie čeká na probuzení plejády zabrzděnıch hvězd
8:00
Dnes

Vítejte u ONLINE reportáže k zápasu Česko - Anglie, kterı se hraje v úterı od 21:00 v londınském Wembley. Už od 20:30 můžete na iSport.cz sledovat STUDIO EURO s trenérem Martinem Haškem a redaktorem Sportu Štěpánem Filípkem.

Sledujte Studio EURO na iSport.cz

ZVRPSkóreB
1. Česko21103:14
2. Anglie21101:04
3. Chorvatsko20111:21
4. Skotsko20110:21