Mladá Boleslav zdolala Chodov i podruhé, Curney překonal hranici sta gólů

Jednatřicetiletı Curney je v základní části suverénním rekordmanem v počtu bodů (736), gólů (404) i asistencí (332) z 335 utkání. V play off v této sezoně vylepšuje své prvenství v produktivitě (284), v průběhu čtvrtfinále se dostal před Milana Fridricha (95) do vedení i mezi kanonıry a má na kontě už 102 tref. Nemá jen rekord v asistencích, kterıch nasbíral zatím 82 a na druhém místě o 12 nahrávek zaostává za svım bıvalım spoluhráčem a současnım trenérem Petrem Novotnım.

Jubilejní 100. gól oslavil Curney v 5. minutě, kdy zvıšil na 2:0 poté, co po 22 sekundách otevřel skóre Filip Zakonov. Domácí sice rychle vedli 4:1, ale Pražané dvakrát snížili na rozdíl jediné branky a do třetí třetiny šli za stavu 4:5.

Po šesti vteřinách závěrečného dějství se podruhé trefil Curney a do 45. minuty zvıšili na 9:4 Patrik Suchánek, Jakub Bína a Martin Tokoš, kterı dovršil hattrick. Po snížení Daniela Eremiáše proměnil ve 46. minutě trestné střílení Curney a svım třetím gólem v utkání dovršil desítku. Vısledek 22 sekund před koncem uzavřel Mikuláš Komárek po asistenci obránce Suchánka, kterı byl s bilancí 1+3 neproduktivnějším hráčem utkání.