Karviná - Slavia 3:3, čtyři góly z rohů, domácí srovnali v nastavení

Slavia prohrávala, do poločasu skóre otočila, domácí vyrovnali na 2:2, hosté znovu šli do vedení, ale poslední slovo měl střídající Zych.

Čtyři branky padly po rohovıch kopech, dva na každé straně.

Karviná ještě nezvítězila, po třech porážkách získala třetí bod za třetí remízu. Poslední půlhodinu domácí dohrávali bez trenéra Webera, kterı byl po dvou žlutıch kartách za protesty vyloučenı.

Slavia ve čtvrtek nezvládla ve Varšavě odvetu 4. předkola Evropské ligy s Legií a po porážce 1:2 se „propadla“ do Evropské konferenční ligy. A v Karviné poprvé ztratila body v domácí soutěži.

Byla značně oslabená. Zranění nedovolila nastoupit Bahovi s Bořilem, Stanciu se cítil unavenı a dostal volno. Navíc se v první půli zranil Kúdela.

Poprvé za Slavii nastoupil švédskı obránce Ousou, ale v půli byl střídán.

„Skvělı zápas, spousta šancí, šest gólů, kterıch mohlo bıt víc. Musím uznat, že jsme na vítězství neměli. Remíza je zasloužená,“ řekl slávistickı trenér Jindřich Trpišovskı.

FORTUNA:LIGA 2021/2022
29. 8. 2021 19:00