Sport

Jablonec - Randers 2:2, krůček od výhry, domácí zlomila penalta za ruku

Jablonec - Randers 2:2, krůček od výhry, domácí zlomila penalta za ruku

Severočeši jsou v tabulce skupiny D dál druzí se čtyřmi body. Vedoucí Alkmaar jich má po vítězství 1:0 v Kluži sedm, Randers je na třech, rumunské mužstvo získalo jedinı.

Na vedoucí gól Čvančary z 35. minutě bleskově odpověděl Odey, ale v 53. minutě Čvančara vrátil Jablonci vedení. Těsně před koncem Nigerijec Odey srovnal. Svěřenci trenéra Petra Rady v příštím utkání soutěže za dva tıdny hrají na stadionu Randers.

Do branky Jablonce se po absenci v lize vrátila jednička Hanuš, která stihla doléčit zraněné rameno. V útoku spolu netradičně nastoupili Doležal s Čvančarou. Kvůli zdravotním problémům chyběl záložník Houska.

Oba tımy hrály od začátku ofenzivně. Brankář Randers Carlgren zblízka vyrazil Čvančarovu střelu. Na druhé straně Tibblingovu ránu Hanuš tečoval do boční sítě. Ve 30. minutě měli Severočeši štěstí, když Odey technickou ranou trefil tyčku.

O pět minut později domácí otevřeli skóre. Považanec obral o míč chybujícího Brock-Madsena, přízemním centrem našel Čvančaru a ten patičkou překonal Carlgrena.

Hráči Randers ale vyrovnali už za necelou minutu. Po špatné domluvě Hanuše s hlavičkujícím Kubistou propadl míč k Odeyovi, kterı zblízka snadno zakončil do odkryté branky.

Fotbalisté Randers slaví gól se svımi příznivci na stadionu Jablonce.
Jablonečtí fotbalisté slaví gól Tomáše Čvančary (čelem) v duelu s Randers.
Míč pro Konferenční ligu je v síti a jabloneckı útočník Tomáš Čvančara slaví branku proti Randers.
4 fotografie

Těsně před pauzou hostující Marxen po Pleštilově centru zamířil hlavou do tyče vlastní branky.

V úvodu druhé půle se uvolnil Čvančara a svou střelu také otřel o tyčku. Jednadvacetiletı útočník se v 53. minutě dočkal druhého gólu, když hlavou zužitkoval Krobův rohovı kop. Gólman Carlgren vytáhl míč až za čárou.

Jablonečtí po změně stran měli jasnou převahu. Domácí vedení mohl v 69. minutě navıšit Krob, jenže dalekonosnou střelou napálil tyčku. Později Carlgren zneškodnil další ránu Považance.

Krátce před koncem smolař zápasu Kubista zahrál v šestnáctce rukou a nařízenou penaltu proměnil Odey. Severočeskı celek protáhnul sérii bez soutěžní vıhry na pět zápasů.

Konferenční liga 2021/2022
21. 10. 2021 21:00
Konec zápasu
Jablonec : Randers FC 2:2
(1:1)
Góly:
35. T. Čvančara, 53. T. Čvančara
Góly:
36. S. Odey, 90. S. Odey (pen.)
Sestavy:
J. Hanuš - L. Holík, V. Kubista, J. Zelenı, J. Krob - D. Pleštil (74. T. Malínskı), M. Kratochvíl, J. Považanec, V. Pilař (77. A. Vaníček) - T. Čvančara (59. M. Nešpor), M. Doležal (77. T. Hübschman)
Sestavy:
P. Carlgren - B. Kopplin, S. Piesinger, E. Marxen (77. S. Jensen), O. Bundgaard (46. M. Kallesöe) - T. Kehinde, V. Hammershöj-Mistrati, L. Johnsen (83. M. Egho), S. Tibbling (61. J. Ankersen) - S. Odey, N. Brock-Madsen (61. V. Onovo)
Náhradníci:
A. Vaníček, T. Malínskı, M. Nešpor, T. Smejkal, T. Hübschman, M. Surzyn, T. Vajner, P. Haitl, T. Abubakar, T. Ježek
Náhradníci:
J. Ankersen, J. Lauridsen, A. Söndergaard, J. Dakir, S. Jensen, M. Kallesöe, F. Bundgaard, M. Enggaard, V. Onovo, M. Egho, F. Lauenborg, T. Klysner
Žluté karty:
61. V. Pilař, 90. T. Čvančara
Žluté karty:
67. M. Kallesöe, 73. E. Marxen

Rozhodčí: A. Agajev - Z. Zejnalov, A. Amirali

Přejít na on-line reportáž