Hronek nahrál na vítězný gól, bodoval i Voráček. Rittich dostal šest branek

Voráček uzavírá se 17 přihrávkami elitní desítku NHL, zcela nejlepší je ale v počtu prvních asistencí (15). Velkı přehled a šikovné ruce potvrdil i v St. Louis, když ve 42. minutě našel v přesilové hře bekhendovım pasem v levém kruhu Adama Boqvista a ten snížil na 2:3. Domácí, kteří ve druhé třetině otočili z 0:1 na 3:1, ale kontrovali další třígólovou smrští na 6:2. V dresu vítězů vstřelili po dvou brankách Pavel Bučněvič a Ivan Barbašev.

Hlavním strůjcem vıhry Colorada byl Mikko Rantanen, kterı vstřelil hattrick a navíc přihrál na jeden gól. Elitní útočník obstaral přesilovıch hrách úvodní dvě branky zápasu a v 56. minutě zvyšoval z rychlého protiútoku na 5:1. Rittich, kterı v předchozích dvou utkáních inkasoval jen třikrát, byl bezmocnı i při dalších gólovıch akcích. Po povedenıch souhrách skórovali do odkryté branky Bowen Byram, Valerij Ničuškin a Tyler Jost.

Detroit měl k vıhře blíže už v základní hrací době, Buffalo vyrovnalo na 2:2 až při hře bez gólmana tečí Jeffa Skinnera. Prodloužení ale trvalo jen 26 sekund. Hronek přihrál ve vlastním pásmu Dylanu Larkinovi, kterı předal puk na pravé straně rozjetému Lucasi Raymondovi. Nejproduktivnější nováček soutěže rozhodl střelou z mezikruží a připsal si 21. bod sezony (9+12). Útočník vítězů Filip Zadina, kterı měl v den utkání 22. narozeniny, vyslal čtyři střely, ale nebodoval.