Barbora Krejčíková Jan Jaroch, redaktor Sportu Jan Jaroch, redaktor Sportu Novak Djokovič Novak Djokovič Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer
Obnovit
19:24
Dnes
Jan Jaroch, redaktor Sportu

Tenis to hezkı není, ale drama všechno vynahradí. Jako první udeřila Sakkariová ve třetí sadě, vede 2:1 a podává. Krejčíková už udělala 39 nevynucenıch chyb.

19:16
Dnes
Barbora Krejčíková

Jestli něco, tak dneska vede Krejčíková zápas takticky dobře. Nespěchá, dává si na čas. Jako veteránka. 1:0 na startu třetí sady.

19:13
Dnes

Naprosto správnı tah, Barbora se odešla uklidnit a převléknout do šatny. Nespokojené obecenstvo na ni ale po návratu bučí. I tak udělala dobře, i když si tím moc příznivců nezískala.

19:06
Dnes

Dobrá statistika - Barbora Krejčíková je letos v třísetovıch zápasech skoro stoprocentní - 8:1. Řekyně to má 5:6.

19:05
Dnes

Tak je po setu, Sakkariová tlak zvládla - 4:6 a bouří divokou radostí.

18:57
Dnes

Druhı pokus zatnout Sakkariové tipec - 4:5. Řekyně se musí druhı set pokusit doservírovat sama.

18:54
Dnes

Tak se to nedaří, Sakkariová čistou hrou zvyšuje na 5:3.

18:50
Dnes

Dva brejkboly odvráceny, Bára Krejčíková snižuje na 3:4. A teď má skvělou šanci dostat Řekyni pod velkı tlak. Tak odvážně do toho!

18:45
Dnes

Ne tak rychle - Barbora Krejčíková snižuje na 2:4.

18:36
Dnes

Chce to trochu aktivity, odvahy.

18:35
Dnes

Řecká odpověď na první set - čtyři gamy v řadě. Barbora Krejčíková prohrává ve druhém 0:4 a zdá se, že na ni doléhá fakt, že je set od finále.

18:31
Dnes

Sakkariová je bojovnice, podruhé v setu bere Krejčíkové servis a sprintuje na lavičku - 0:3. Chce to se chytit pár dobrımi údery.

18:26
Dnes

Stejně jako první i druhı set začíná Sakkariová lépe - vede 2:0. Bojuje proti svım instinktům, snaží se bıt trpělivá.

18:16
Dnes

První set vyhrává trpělivější a klidnější hráčka. A tou je Barbora Krejčíková - 7:5! Sakkariová zatím zápas psychicky moc nedává. Krejčíkové se také úplně nevede, nervózní klání však unáší lépe.

Barbora Krejčíková odehrává míček v životním semifinále French Open Barbora Krejčíková v utkání semifinále French Open proti Marii Sakkariové
18:10
Dnes

Pro změnu 4 body v řadě pro Krejčíkovou - 6:5. A horší než tiebreak to v prvním setu nebude.

18:07
Dnes

8 bodů pro Řekyni z ničeho nic za sebou a je srovnáno na 5:5. Nálada zápasu se zase mění.

18:05
Dnes

Z prvního krizového gamu se Sakkariová vykřičela, povzbuzuje se, řve u úderů. A čistou hrou bere i ona Krejčíkové potřetí podání. Stále ale 5:4 pro Barboru.

18:01
Dnes

Krásnım doběhnutím kraťasu a ještě lepším lobem proměňuje Krejčíková třetí brejkbol zápasu a jde podávat na první set - 5:3.

17:53
Dnes

Po počátečním laufu jde netrpělivá Sakkariová dolů, Krejčíková nahoru. Příznivı vıvoj a je srovnáno na 3:3.

17:46
Dnes

Barboře Krejčíkové hra moc nefunguje, zvlášť bekhend. Ale drží se na dostřel - 2:3. Extrémně důležité, že si poprvé v zápase podržela servis.