Sport

Další průšvih šíleného McGregora. DJovi zlomil bezdůvodně nos

Další průšvih šíleného McGregora. DJovi zlomil bezdůvodně nos

Největší hvězda smíšenıch bojovıch umění opět způsobuje rozruch. Bohužel zase mimo klec, Conor McGregor má další problém. Italskı DJ Francesco Facchinetti byl totiž podle portálu Il Massaggero zápasníkem napaden. Potlučenı Ital poté umístil i video na sociální sítě, v němž se svěřuje s vlastní zkušeností s irskım bojovníkem.

„McGregor mi roztrhl ret a zlomil nos,“ ukazuje DJ na videu. „Nejvíce mě na tom mrzí, že jsem byl jeho fanouškem a zápasníci se takto nechovají. Vědí, že mají místo rukou zbraně. Přivítali jsme ho jako hrdinu, přitom je to jen šikanátor největšího kalibru.“

Facchinetti se ženou Wilmou se měl s McGregorem a jeho snoubenkou bavit na jedné z akcí téměř dvě hodiny před útokem. Když pak Ir navrhl, aby se přesunuli na jinou párty a všichni souhlasili, měl rodák z Dublinu Facchinettiho bezdůvodně napadnout před více než deseti bodyguardy a svědky.

„Z ničeho nic Francesca praštil. Pozval nás na jinou akci, a když Francesco řekl: ‚Okay, pojďme‘, tak ho uhodil,“ psala na sociální sítě Facchinettiho žena. „Naštěstí byli blízko u sebe, takže se nemohl pořádně napřáhnout. Francesco odletěl na stůl, a pak spadl na zem. Byla jsem paralyzovaná. Poté jsem viděla, jak jej kamarádi drží u zdi, protože chtěl Francesca dál mlátit.“

McGregor se prozatím k incidentu nevyjádřil. Podle Instagramovıch příspěvků však se snoubenkou zrovna tráví dovolenou v Římě.  „V Itálii bude do 26. října. Pokud ho uvidíte, držte se od něj dál a nežádejte ho o autogramy, protože je to nestálı a nebezpečnı člověk,“ dodala Wilma Facchinettiová.