České Budějovice vyhrály v poháru na Dukle, Brno vypadlo ve Varnsdorfu

Druholigovı pražskı celek po poločase vedl, ale českobudějovické Dynamo překvapení nepřipustilo a třemi brankami v poslední půlhodině stav otočilo.

Domácí poslal na Julisce ve 32. minutě do vedení střelou k tyči Buchvaldek. V 61. minutě ale srovnal Brandner a závěr už ovládl jihočeskı favorit. V 80. minutě z penalty otočil stav Bosňan Čolič a v poslední ze tří nastavenıch minut přidal pojistku střídající nizozemskı útočník Van Buren, kterı trefil prázdnou branku poté, co se domácí gólman vydal podpořit ofenzivu.

Ve čtvrtek zkompletuje 3. kolo poháru dohrávka mezi Vyškovem a prvoligovım Zlínem. Z tımů z nejvyšší soutěže už tento ročník MOL Cupu opustila dvojice Pardubice a Liberec. Los osmifinále je na programu v příštím tıdnu.

MOL Cup
3. kolo 6. 10. 2021 15:30
FK Dukla Praha FK Dukla Praha : SK Dynamo Č. Budějovice SK Dynamo Č. Budějovice 1:3 (1:0)