Brno to má 9-0. Žabiny i Královo Pole drží ligovou neporazitelnost

Oba favorizované tımy se k vıhrám odrazily po prohrané první čtvrtině. Žabiny v ní ani jednou nevedly a nejvíc zaostávaly o osm bodů ještě v úvodu druhé části.

Obrat přinesla devatenáctibodová šňůra od stavu 12:19 a náskok vicemistrovského celku pak už jenom narůstal. Domácí kapitánka Natálie Stoupalová zaznamenala double double za 13 bodů a 12 doskoků.

Královo Pole pustilo Slovanku maximálně do pětibodového vedení a ve druhém poločase už rovněž ani jednou neprohrávalo. V jeho dresu vytvořila s 18 doskoky rekord sezony americká křídelní hráčka Natalie Kucowská, přidala k tomu devět bodů.

Slavia porazila SBŠ Ostrava 83:59 a má stejně jako Slovanka bilanci 2-2. Ostravanky ani Chomutov ještě nevyhrály. Tabulku vede s nejlepším skóre USK Praha, jehož duel se Strakonicemi byl odložen kvůli marodce v jihočeském tımu.