Sport

Brankář Hrubec pomohl Omsku k jasné výhře nad Nižněkamskem

Brankář Hrubec pomohl Omsku k jasné výhře nad Nižněkamskem

Vedoucí tım soutěže Magnitogorsk prohrál 4:6 na ledě CSKA Moskva, kterı strhl vítězství na svou stranu v závěrečné minutě a půl. Rozhodl v přesilovce Vladislav Kameněv, v power play hostů pak zpečetil vıhru domácích svou druhou trefou v zápase do prázdné branky Anton Slepyšev.

KHL
30. 11. 2021 17:30
CSKA Moskva : Metallurg Magnitogorsk 6:4 (1:0, 1:2, 4:2)
Góly:
10:34 Světlakov (Sorkin, Mingačov)
34:26 S. Plotnikov (Slepyšev, N. Nestěrov)
50:47 Mingačov (Sorkin, Arťom Sergejev)
55:09 Slepyšev (Grigorenko)
58:35 Kameněv (Arťom Sergejev, N. Nestěrov)
59:33 Slepyšev (Grigorenko, Arťom Sergejev)
Góly:
22:12 Čibisov (Leipsic, J. Jakovlev)
35:55 Leipsic (Nikoncev)
47:33 S. Košelev (J. Jakovlev, Hultström)
57:16 Akolzin (A. Několenko)
Sestavy:
Reideborn (Ivan Fedotov) – Dahlbeck, N. Nestěrov, Blažijevskij, Arťom Sergejev, Gilmour, Kiselevič, V. Svedberg – Slepyšev, Grigorenko, P. Karnauchov – S. Plotnikov, Okulov, Kameněv – Andronov, Nordström, Alexandr Popov – Sorkin, Mingačov, Světlakov – Poltapov.
Sestavy:
Olkinuora (Košečkin) – J. Jakovlev, Zemčonok, Minulin, Hultström, Makljukov, M. Grigorjev – S. Košelev, Currie, Čibisov – Maillet, Korostěljov, Goldobin – Zernov, Nikoncev, Leipsic – Akolzin, A. Několenko, M. Karpov – D. Jurov.

Rozhodčí: Gofman, Hribik – Ivanov, Lazarev

Počet diváků: 2153

KHL
30. 11. 2021 17:30
Dynamo Moskva : Ak Bars Kazaň 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Góly:
01:34 O'Dell (Galijev, Šipačov)
27:19 Jakimov (S. Bojkov)
43:18 Šipačov (O. Lindberg, Galijev)
59:21 Šipačov (Wedin)
Góly:
53:32 Tarasov (Kampfer, Kagarlickij)
Sestavy:
A. Jerjomenko (I. Bočarov, G. Kuzněcov) – Andrej Sergejev, A. Bělov, S. Bojkov, A. Mironov (A), J. Zajcev, Volkov – Wedin, Šipačov (C), Galijev – Raševskij, O'Dell (A), O. Lindberg – Muranov, Jakimov, A. Fjodorov – O. Zajcev, Trinějev, Igumnov – V. Jefremov, Petunin.
Sestavy:
T. Biljalov (I. Bobkov, Valiullin) – Chenkel, Kampfer, D. Žuravljov, Judin, Rukavišnikov, N. Ljamkin, Adamčuk – D. Voronkov (A), Arťom Galimov, Zaripov (C) – Tarasov, Weal, K. Petrov – Kagarlickij, P. Lindholm, Paňukov – A. Kvartalnov, Lukojanov (A), Safonov – Dyňak.

Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Viljugin, Šeljanin

Počet diváků: 2443

KHL
30. 11. 2021 10:30
Admiral Vladivostok : Salavat Julajev Ufa 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Góly:
Góly:
21:23 Baškirov
59:50 N. Kuljomin (Kadějkin, V. Tichonov)
Sestavy:
Serebrjakov (Nalimov) – Mozík, Šulák, Metalnikov, F. Beljakov, Patrikejev, Fazylzjanov, Kolokolcev – Gračov, Obidin, Lugin – Rihards Bukarts, Kestner, Indrašis – Vjačeslav Ušenin, A. Ševčenko, Vladislav Ušenin – A. Garejev, Verba, D. Iljin – Gutik.
Sestavy:
Metsola (Šaryčenkov, Dubrovskij) – P. Larsen, Panin, Viktor Antipin, Chafizullin, Naumenkov, Koledov, Muchamadullin, J. Birjukov – S. Manninen, Markus Granlund, Hartikainen – N. Kuljomin, V. Tichonov, Kadějkin – Chochrjakov, Sannikov, Šmeljov – Pimenov, Baškirov, Pustozjorov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Judakov – Kučava, Nikita

Počet diváků: 363

KHL
30. 11. 2021 17:30
Avangard Omsk : Neftěchimik Nižněkamsk 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Góly:
05:05 M. Gončarov (Děrgačov, Brjukvin)
10:09 Kosov (Prochorkin)
23:54 C. Knight
35:57 V. Žarkov
41:15 Prochorkin (Sošnikov, Kaski)
59:12 Sošnikov (C. Knight)
Góly:
57:45 D. Sexton (Knot)
Sestavy:
Š. Hrubec (Vasilij Děmčenko) – K. Gotovec, Šaripzjanov, M. Gončarov, Čisťakov, Kaski, Jemelin (C), Davydov – Gricjuk, C. Knight (A), Cehlárik – Sošnikov, Prochorkin, Kosov – N. Jakupov, Děrgačov, Brjukvin – V. Žarkov, Kablukov (A), Dědunov – N. Komarov.
Sestavy:
Sudnicin (Tuohimaa) – M. Sidorov, Klok, K. Vorobjov (A), Knot, Berezin (A), Petriščev, Novikov, Sevosťjanov – Chajrullin (C), Miťakin, Porjadin – Ansel Galimov, J. Popov, D. Sexton – Šafigullin, Čiviljov, Chafizov – Vladislav Šutov, Šarifjanov, Bikmullin.

Rozhodčí: Ansons, Močalov – Maximovskij, Osipov

Počet diváků: 805

KHL
30. 11. 2021 17:30
Spartak Moskva : Lokomotiv Jaroslavl 1:2N (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)s.n.1:3
Góly:
03:32 Jake Virtanen (Lehterä, Heed)
Góly:
01:25 Kajumov (A. Anisimov, Korškov)
Kraskovskij
Sestavy:
Krasikov (Dansk) – Heed, Nikišin (A), D. Višněvskij (A), Ručkin, Savikov, Jevenko, N. Sokolov, Bryncev – Lehterä, M. Cyplakov, Jake Virtanen – Širokov (C), Šipov, Chochlačov – D. Kvartalnov, Kugryšev, Čebykin – Zlodějev, Drozdov, Avcin.
Sestavy:
D. Isajev (Pasquale) – A. Marčenko (C), Rafikov, Barancev, Jelesin, M. Osipov (A), Čerepanov, Misjul – J. Averin, Georgij Ivanov, Boucher – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Kajumov, A. Anisimov (A), Denis Alexejev – M. Beljajev, Arťom Iljenko, Berjozkin.
  • Charlamovova div.
  • Černyševova
  • Bobrovova
  • Tarasovova