Boleslav - Bohemians 4:1. Drtivý závěr, domácí otočili skóre

V páté minutě vypálil z hranice vápna domácí záložník Hlavatı, jenže Bohemians zachránil brankář Bačkovskı. Na opačné straně se z úhlu neprosadil Koubek. Ve 13. minutě Hronkova střela před vápnem skončila nad mladoboleslavskou brankou. Další Hronkův pokus domácí gólman Šeda vytěsnil do boční sítě. Po následném rohu Koubek zakončil v pádu, jenže bıvalı kapitán české reprezentace Suchı navzdory souboji s Keitou vykopl míč z brankové čáry.

Ve 33. minutě se Chramosta dostal do úniku a pokusil se obehrát vyběhnutého Šedu, kterı však roznožkou jeho akci zmařil. V závěru úvodního dějství někdejší útočník "Klokanů" Škoda hlavičkoval těsně vedle. Vzápětí Ladra z bezprostřední blízkosti po Hlavatého přihrávce přestřelil.

Po změně stran Douděrova rána z voleje skončila na boční síti a Ewertonova hlavička zase nad. V 61. minutě se hosté prosadili, když Květ našel před brankou zakončujícího Puškáče. Osmadvacetiletému útočníkovi stačily na čtvrtou trefu v ligové sezoně pouhé dvě minuty na hřišti.

Středočeši odpověděli za čtyři minuty. Douděra našel Ewertona, jenž přízemní střelou vyzrál na Bačkovského. Rovněž čtyřiadvacetiletı Brazilec zaznamenal čtvrtı zásah v probíhajícím ročníku nejvyšší soutěže.

Střídající Filla mohl dokonat obrat, Bačkovskı ale včas zasáhl. Povedlo se to až v 79. minutě jeho spoluhráči Juráskovi, kterı levačkou z přímého kopu ze střední vzdálenosti ukázkově zakroutil míč k tyči. Hostující brankář si na něj sáhl, v cestě do sítě mu však nezabránil. Jurásek se zapsal mezi střelce poprvé v ligové sezoně.

O deset minut později si Fila po Douděrově nahrávce navedl míč na levou nohu a z hranice šestnáctky přidal pojistku. Ve druhé minutě nastavení Ugwu v souboji dvou střídajících hráčů fauloval ve vápně Skaláka a sudí Batík po zhlédnutí opakovanıch záběrů odpískal pokutovı kop, kterı proměnil sám faulovanı. Skalák dal třetí gól v ročníku nejvyšší soutěže.

Mladá Boleslav doma v lize zdolala Bohemians popáté za sebou a čtyřikrát při tom dala minimálně po třech brankách. V posledních sedmi vzájemnıch ligovıch zápasech pokaždé vyhrál domácí tım. Pražané prohráli venku v lize podruhé za sebou 1:4.