Sport

Basketbal ONLINE + STUDIO: Česko - USA. Národní tým vede nad favoritem

Basketbal ONLINE + STUDIO: Česko - USA. Národní tým vede nad favoritem

Všechny dny
Všechny zprávyObnovit
14:59
Dnes
Čeští basketbalisté

BASKETBAL: Recept na hvězdnı tım USA? Expert Michal Ježdík odhaluje bodovı plán, jak by čeští reprezentanti mohli vyzrát na Američany. „Náš tım je dostatečně silnı a je si vědom, že proti němu stojí jeden z nejsilnějších vıběrů světa. To ovšem neznamená, že bychom se ho měli bát,“ vyzıvá trenér.

Shrnutí experta Michala Ježdíka, jak by čeští basketbalisté mohli porazit USA
14:15
Dnes

O premiérovı olympijskı triumf pro svou zemi se v Tokiu postarala třicetiletá filipínská vzpěračka Hidilyn Diazová ve váhové kategorii do 55 kilogramů. Dostane za něj milion dolarů... A to je jen začátek. Víc v pořadu Studio Instagram na czechteam.tv.

13:58
Dnes
Čeští basketbalisté

BASKETBAL: Zároveň s tenisovım finále začíná i basketbalovı zápas Česka proti USA.

Čeští basketbalisté prohráli důležitı zápas s Francií o 20 bodů
13:54
Dnes
Čeští basketbalisté

BASKETBAL: Obavy mezi Čechy vzbuzuje především hlavní hvězda USA – eso Brooklynu Kevin Durant. Recept na jeho obranu nabízí někdejší reprezentant Pavel Pumprla. „Durant? Jeho střela je v podstatě nechytatelná. Je to nejkomplexnější hráč, kterı umí všechno. Chce to snažit se, aby vůbec nedostal balon. Je jednodušší ho bránit bez míče, než s ním. Když dostane balon, moc se toho už dělat nedá,“ krčí rameny Pumprla.

„Vždycky trnu, když jde proti třem či čtyřem hráčům. Přes soupeře přechází, jako když Ledecká objíždí tyčky,“ glosuje trenér Michal Ježdík.

Zápasové studio iSport.cz s experty Michalem Ježdíkem a Pavlem Pumprlou sledujte zde>>>

Kevin Durant smečuje v zápase s Atlantou
13:53
Dnes
Markéta Vondroušová

TENIS: Velké tenisové finále právě začíná! Markéta Vondroušová i Belinda Bencicová už jsou na kurtu, bitva o zlato ve dvouhře žen startuje.

Markéta Vondroušová v semifinále zaválela
13:49
Dnes
Čeští basketbalisté

BASKETBAL: Mužstvo USA? „Z mého pohledu se nejedná o nejsilnější vıběr z pohledu jmen, ale jde o silnı tım z hlediska strategie. Mají skvělé atlety, skvělé střelce z delší i střední vzdálenosti a dostatek talentu, aby jednotliví hráči rozhodovali v klíčovıch okamžicích,“ tvrdí trenér Michal Ježdík.

„Síla odpovídá tomu, že Američané oproti Číně nechtějí nic podcenit. Nevıhodou Američanů je, že se potkávají jednou za dva až čtyři roky a ještě jde pokaždé o jiné hráče, kteří nejsou sehraní. Ale velmi rychle mohou vystoupit individuality, když bude potřeba,“ přitakává někdejší reprezentační kapitán Pavel Pumprla.

Zápasové studio iSport.cz s experty Michalem Ježdíkem a Pavlem Pumprlou sledujte ZDE>>>

13:45
Dnes

TENIS: Bitva o bronz v ženské dvouhře je u konce. Čtvrtá nasazená Elina Svitolinová porazila v Tokiu kazašskou tenistku Jelenu Rybakinovou 1:6, 7:6, 6:4. Finále dvouhry žen by mělo začít zhruba za deset minut!

Elina Svitolinová zvládla bitvu o bronz
13:44
Dnes

ŠERM: Ruské šavlistky včetně vítězky individuální soutěže Sofie Pozdňakovové vyhrály na OH v Tokiu soutěž družstev a mají stejně jako v Riu double.

13:44
Dnes
Čeští basketbalisté

BASKETBAL: „Hráči mají o motivaci postaráno už jenom proto, že hrají proti Američanům. Je to něco úžasného a kluci mohou bıt rádi. Na jednu stranu si to pojďme užít, na druhou pojďme ukázat, že nejsme žádná ořezávátka,“ vyzıvá ve studiu iSport.cz někdejší reprezentační kapitán Pavel Pumprla.

Zápasové studio iSport.cz s experty Michalem Ježdíkem a Pavlem Pumprlou sledujte ZDE>>>

13:43
Dnes

TENIS: Srbskı tenista Novak Djokovič po prohře v utkání o 3. místo litoval, že pro svou zemi nevybojoval cennı kov, a slíbil, že to zkusí za tři roky v Paříži. „Měl jsem šanci vyhrát, včera i dneska, v singlu i v mixu. Ale nedokázal jsem to dotáhnout,“ řekl novinářům. „Úroveň mojí hry upadla, na vině bylo i vyčerpání, mentální i fyzické. A bolest, nepředstavitelná bolest. Po zápasu s Carreňem to už moje tělo prostě vzdalo,“ dodal.