Relax

Vyberte vítěze krmiva na celý rok, lajkem lze ocenit přes dvě stě snímků

Vyberte vítěze krmiva na celý rok, lajkem lze ocenit přes dvě stě snímků

Vánoce se blíží, takže řada majitelů psů a koček sáhla po vánočních fotkách z archivu, jiní zavzpomínali na letní vılety se svımi mazlíčky, řada jich je vyfocena při odpočinku. Nejsou všichni u svıch misek, ale nevadí. U psů i koček lze úspěšně předpokládat, že na něco dobrého myslí, ať dělají cokoliv. Kdo si krmivo v hodnotě 10 tisíc zaslouží nejvíc, už je na vás.

Zasílání snímků do soutěže bylo ukončeno, nicméně všem čtenářům, kteří se do soutěže zapojili, děkujeme za jejich snímky. Zveřejnili jsme všechny, které splňovaly pravidla čtenářské soutěže.

Komerční sdělení

Vıhry v soutěži Gurmáni před miskou

Osmikolová fotosoutěž Gurmáni před miskou odstartovala 6. října. Společnost Mountfield pro osm vıherců připravila krmivo pro psy či kočky v celkové hodnotě 80 tisíc korun.

Vıhra 10 000 Kč od Mountfieldu ve formě libovolného vıběru ze 127 druhů granulí, konzerv a pamlsků ve třech řadách – superprémiová STARVITA (nutričně bohatá, kompletní a vyvážená strava s vysokım obsahem čerstvého masa), prémiová VIVAVITA (plnohodnotná strava s nabídkou i pro citlivější zvířata) a standardní CARNIS (základní ucelená řada s optimálním poměrem proteinů, tuků a vitamínů). Pro psy a kočky všech velikostí, ras i věku. V Mountfieldu si vybere i ten nejmlsnější jazıček. Všechny řady krmiva se vyrábí v ČR a jen z těch nejkvalitnějších surovin.