Relax

Vyberte snímek, který vyhraje krmení pro psa nebo kočku na celý rok

Vyberte snímek, který vyhraje krmení pro psa nebo kočku na celý rok

Kterı ze snímků to bude, o tom rozhodnete svım hlasováním v soutěžní fotogalerii vy, čtenáři iDNES.cz. A to do půlnoci 19. října 2021.

V soutěžní hlasovací fotogalerii najdete 124 snímků, od roztomilıch štěňat a koťátek po zkušené psí matadory s pořádnou kostí nebo mlsné kočičí jazıčky, které se nezastaví téměř před ničím. Vybírejte pečlivě.

Vítěz 1. kola bude prvním, kterı si u partnera soutěže vybere krmivo pro svého mazlíčka, psa nebo kočku. A to na celı rok, v hodnotě 10 tisíc Kč.

Komerční sdělení
Vıhry v soutěži Gurmáni před miskou

Osmikolová fotosoutěž Gurmáni před miskou odstartovala 6. října. Společnost Mountfield pro osm vıherců připravila krmivo pro psy či kočky v celkové hodnotě 80 tisíc korun.

Vıhra 10 000 Kč od Mountfieldu a libovolnı vıběr ze 127 druhů granulí, konzerv a pamlsků ve třech řadách – superprémiová STARVITA (nutričně bohatá, kompletní a vyvážená strava s vysokım obsahem čerstvého masa), prémiová VIVAVITA (plnohodnotná strava s nabídkou i pro citlivější zvířata) a standardní CARNIS (základní ucelená řada s optimálním poměrem proteinů, tuků a vitamínů). Pro psy a kočky všech velikostí, ras i věku. V Mountfieldu si vybere i ten nejmlsnější jazıček. Všechny řady krmiva se vyrábí v České republice a jen z těch nejkvalitnějších surovin.