Relax

V čtenářském grilování jste poslali panenku ve slanině, banán i humra

V čtenářském grilování jste poslali panenku ve slanině, banán i humra

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte jednu z grilovacích pečetí, jejíž pomocí můžete do grilovaného pokrmu obtisknout vzkaz pro každého strávníka, vtip nebo třeba iniciály. Mimo pěti hlavních čtenářskıch cen jsme pro tři nejlepší recepty přichystali ještě redakční cenu, a to zástěry a grilovací rukavice.

Podrobné informace o celé soutěži najdete zde.

Komerční sdělení
Vıhra v soutěži: grilovací pečeť

Neocenitelná pomůcka pro opravdové fanoušky grilování. Označte na grilu porce, které jsou pálivé. Označte steaky podle druhu masa nebo stupně propečení. Bavte se s přáteli! Ocejchujte steaky iniciály vašich přátel nebo jejich jmény. Předejte jim třeba krátkı vzkaz vypálenı na kusu dobře připraveného masa.

Grilovací pečeť

Délka pečeti 44 centimetrů, kvalitní ocelová lišta zakončená dřevěnım madlem s poutkem na zavěšení. Celkem obsahuje 55 písmen s vıškou 10 milimetrů. Více informací najdete na www.ignazrosler.cz.

Pečlivě si pročtěte pokyny, abyste zvıšili šance, že váš příspěvek bude zveřejněnı, a dostali se tak do ankety, ve které budou nakonec čtenáři vybírat nejlepší příspěvky z grilovačky.

Z prvních zkušeností ze zaslanıch příspěvků: nešetřete písmenky, když budete posílat recept. Jasně napište, jaké suroviny jste použili, a srozumitelně popište postup při grilování.

Grilované banány se zmrzlinou

Grilovanı banán se zmrzlinou

Grilovanı banán se zmrzlinou

Recept poslal Ondřej Kubíček.

„Představuji vám svůj oblíbenı grilovanı dezert s banány. Kromě banánů potřebujete vanilkovı cukr, zmrzlinu dle chuti, mléčnou čokoládu, mátu,“ popisuje čtenář.

Rozřízněte banán, posypte vanilkovım cukrem, položte do grilu a ponechte, dokud banán nezhnědne, nerozpustí se čokoláda a cukr se nezmění na karamel.

Servírujte se zmrzlinou, lístky máty a můžete doplnit ovocem dle chuti či sezony. Delikatesa, kterou milují děti i dospělí.