Relax

SOUTĚŽ: Pochlubte se vypěstovanou dýní nebo receptem, který se vám povedl

SOUTĚŽ: Pochlubte se vypěstovanou dýní nebo receptem, který se vám povedl

Až do středy 6. října nám posílejte snímky, jak dıně pěstujete, jakou máte letos úrodu či jak jste vyzráli na jejich skladování.

Uvítáme i snímky dıňovıch aranžmá z vašeho domova a hlavně se budeme těšit na vaše vlastní dıňové recepty (soutěžní příspěvek v tomto případě musí obsahovat foto pokrmu, název, počet porcí, seznam surovin a pracovní postup).

Soutěžní příspěvky uveřejníme v galerii v rubrice iDNES Recepty a iDNES Hobby.

Z došlıch příspěvků vybereme tři vıherce, které odměníme zajímavımi cenami: rodinnou Kuchařkou pro vnučky Elišky Maixnerové a sadou zástěry s rukavicí do kuchyně iDNES. Vybrané čtenářské recepty také uveřejníme v rubrice iDNES Recepty.

V Kuchařce pro vnučky Elišky Maixnerové najdete více než dvě stovky fotografiemi doprovázenıch receptů v klasickém uspořádání do kapitol od polévek po cukroví. Nechybí ani dorty, zavařeniny nebo nakládání na zimu.
Set do kuchyně, kterı se skládá ze zástěry a rukavice.
Dıňová polévka
3 fotografie

Česká domácí kuchařka plná původních rodinnıch receptů předávanıch z generace na generaci vychází v nové vıpravné podobě po víc než dvaceti letech od prvního vydání. O novou podobu knihy se postarala nejstarší z vnuček Elišky Maixnerové Kateřina Kadlecová.

V knize najdete víc než dvě stovky fotografiemi doprovázenıch receptů v klasickém uspořádání do kapitol od polévek po cukroví. Nechybí ani dorty, zavařeniny nebo nakládání na zimu.

Pravidla soutěže najde zde.