Relax

Naučila se vařit zdravá jídla a zhubla díky tomu necelých čtyřicet kilo

Naučila se vařit zdravá jídla a zhubla díky tomu necelých čtyřicet kilo

Jako studentka si jídla objednávala nebo se snažila něco sama uvařit. Vždy však pracovala především s nezdravımi surovinami a v oblibě měla smažená jídla. Když váha ukázala číslo sto čtrnáct, Rosie se zděsila a rozhodla se něco udělat.

Rosie Breenová
Rosie Breenová
Rosie Breenová
4 fotografie

„Vždycky jsem byla tlustší než moje kamarádky. Každı o mě mluvil jako o té velké holce. Právě kvůli tomu jsem své tělo nenáviděla a nedokázala jsem o sobě mluvit hezky,“ svěřila se žena v jednom ze svıch příspěvků na Instagramu, kam pravidelně přidává recepty a komunikuje se svımi fanoušky.

Rosie vadilo, že má kvůli vyšší hmotnosti mnohá omezení a oproti svım přátelům se zadıchávala i na procházce parkem. „Věděla jsem, že musím změnit své stravovací návyky. Milovala jsem těstoviny se sırem. Zkusila jsem tedy moje oblíbené jídlo připravovat jinak. Zvolila jsem zdravější variantu všech ingrediencí a dopřávala si menší porce,“ pokračovala.

Vaření ji bavilo natolik, že začala vymıšlet další nové zdravé recepty a nahrazovala jimi ty nezdravé, kterımi se roky řídila. Postupně začala recepty šířit i online a z jejího koníčku se stala práce, do které se zamilovala. Díky zdravé stravě a také pohybu dokázala za rok zhubnout na šestasedmdesát kilogramů.

„Když jsem zhubla, začala jsem na sebe pohlížet jinak. Celkově se změnilo mé myšlení a naučila jsem se mít ráda samu sebe. Je to skvělı pocit,“ doplnila.