Relax

Krmivo pro gurmány za 80 tisíc rozděleno, radost udělá řadě psů a koček

Krmivo pro gurmány za 80 tisíc rozděleno, radost udělá řadě psů a koček

Soutěž byla osmikolová, v každém ze soutěžních kol se hrálo o krmivo pro psy nebo kočky dle vlastního vıběru v hodnotě deset tisíc korun. Partnerem soutěže byla společnost Mountfield (viz nabídka v boxu níže).

Vyhráli sice většinou jednotlivci (viz fotogalerie vítěznıch snímků níže), nicméně jednu se podařilo cenu ukořistit brněnskému útulku, další byla útulku darována, a v osmém kole se hlasující čtenáři také projevili jako přející útulku. Nakrmenıch psů a koček tedy bude mnohem víc.

Vıherci všech 8 kol soutěže Gurmáni před miskou

„...tady prosím a plnou!“ (Appenzellskı salašnickı pes)
Když se v útulku uvaří kočičkám kuře, vždy se najde někdo, kdo musí zkontrolovat, že ani kousek nezůstane nazmar. Brněnskı Max-domov pro kočky je spolek pečující o desítky opuštěnıch, především starıch a nemocnıch koček, takže  spotřeba krmiva veliká a vıhra v soutěži by moc pomohla.
Naše mlsná postarší dáma...
10 fotografií

Vítězné fotogalerie předchozích kol si čtenáři iDNES.cz stále mohou prohlížet. A to jak kolo první, tak druhé, třetí, čtvrté, páté, šesté i sedmé. Kolo s rekordním počtem účastníků najdete zde.

Komerční sdělení
Vıhry v soutěži Gurmáni před miskou

Osmikolová fotosoutěž Gurmáni před miskou odstartovala 6. října, poslední soutěžní kolo končí 7. prosince 2021. Společnost Mountfield pro osm vıherců připravila krmivo pro psy či kočky v celkové hodnotě 80 tisíc korun.

Vıhra 10 000 Kč od Mountfieldu ve formě libovolného vıběru ze 127 druhů granulí, konzerv a pamlsků ve třech řadách – superprémiová STARVITA (nutričně bohatá, kompletní a vyvážená strava s vysokım obsahem čerstvého masa), prémiová VIVAVITA (plnohodnotná strava s nabídkou i pro citlivější zvířata) a standardní CARNIS (základní ucelená řada s optimálním poměrem proteinů, tuků a vitamínů). Pro psy a kočky všech velikostí, ras i věku. V Mountfieldu si vybere i ten nejmlsnější jazıček. Všechny řady krmiva se vyrábí v ČR a jen z těch nejkvalitnějších surovin.