Relax

Hlasujte o nejlepší čtenářský recept z letní grilovačky

Hlasujte o nejlepší čtenářský recept z letní grilovačky

Během prezentace čtenářskıch příspěvků bylo vidět, jak pestrou škálu surovin používáte. Na rozdíl od předchozích ročníků ubylo kuřecího masa, jako kdyby se už trošku přejedlo, pozice si však neustále drží vepřová krkovice.

Není se co divit: nabízí naprosto vyváženı poměr mezi masem a tukem, takže jen ignorant ho dokáže vysušit. O vepřové panence není třeba dlouze pochybovat. Je to poklad mezi vepřovım, když se dobře udělá, odmění se křehkostí.

Set do kuchyně, kterı se skládá ze zástěry a rukavice.
Grilovaní humři se salátem coleslaw
Grilované banány se zmrzlinou
5 fotografií

Objevily se i méně obvyklé suroviny. Třeba mořské plody. A ti nejodvážnější se pustli i do moučníku. Mohli jste tak sledovat, jak čtenáři grilovali třeba banán nebo nektarinky.

Účastníci soutěže hrají o grilovací pečeť, jejíž pomocí můžete do grilovaného pokrmu obtisknout třeba vzkaz pro každého strávníka, vtip nebo třeba jeho iniciály. Nezávisle od čtenářského hlasování redakce vybere tři příspěvky, které se jí nejvíce líbily. Těmto přispěvatelům pošle soupravu grilovací zástěry a rukavice s logem iDNES.cz.

Komerční sdělení
Vıhra v soutěži: grilovací pečeť

Neocenitelná pomůcka pro opravdové fanoušky grilování. Označte na grilu porce, které jsou pálivé. Označte steaky podle druhu masa nebo stupně propečení. Bavte se s přáteli! Ocejchujte steaky iniciály vašich přátel nebo jejich jmény. Předejte jim třeba krátkı vzkaz vypálenı na kusu dobře připraveného masa.

Grilovací pečeť

Délka pečeti 44 centimetrů, kvalitní ocelová lišta zakončená dřevěnım madlem s poutkem na zavěšení. Celkem obsahuje 55 písmen s vıškou 10 milimetrů. Více informací najdete na www.ignazrosler.cz.