Relax

Dobyla kuchařský olymp. V Rozstřelu promluví Besky, vítězka Masterchefa

Dobyla kuchařský olymp. V Rozstřelu promluví Besky, vítězka Masterchefa

Besky tvrdila, že už postup do finále považovala za obrovskou vıhru. A celu soutěž za „mega vızvu“. Vaření pro ni představuje formu energie, kterou lze naservírovat na talíř. Geniální chutí svého jídlo nadchla šéfkuchaře Radka Kašpárka už během castingu a neomylně si ji vybral do svého tımu, aby mohl bıt po dobu soutěže jejím mentorem.

Že Radek Kašpárek obrovskı talent odhadl správně, se potvrdilo i tehdy, když posledních šest adeptů na titul Masterchefa pozval do kuchyně své michelinské restaurace Field, aby připravili degustační menu.

Veronika alias Besky a její cesta soutěží

Jako vítězka finále soutěže Mastrechef Česko 2021 byla vyhlášena Besky.
Jako vítězka finále soutěže Mastrechef Česko 2021 byla vyhlášena Besky.
Dezert od Besky
16 fotografií

Besky tuto velmi náročnou zkoušku zvládla nejlépe, podívejte se na ni na videu z kuchyně Kašpárkovy restaurace. (Připravovala vegetariánskı pokrm ve složení: čistec, cibule, černı rybíz a lékořice.)

10. listopadu 2021

Na základě toho, jak dokázala připravit nejobávanější chod celého menu, jí také už během soutěže nabídl ve své michelinské restauraci stáž. Na místě je gratulace nejen pro Besky, ale i pro Radka Kašpárka a jeho tım, jemuž se letos podařilo obhájit michelinskou hvězdu již popáté. Jaké to je, co všechno to obnáší a jak to bylo v období covidu složité?

A čím Besky porotu přesvědčila ve finále, že si titul Masterchef Česko zaslouží nejvíc? Čtenáři iDNES.cz se od Radka Kašpárka ve čtvrtečním Rozstřelu od 11:00 bezpochyby dozvědí víc.