Magazin

Ženě s extrémně dlouhými vlasy dělají muži nevhodné návrhy

Ženě s extrémně dlouhými vlasy dělají muži nevhodné návrhy

Kateryna žije ve Velké Británii a v okolí jejího bydliště jí neřeknou jinak než Locika. O své dlouhé vlasy se pečlivě stará. Myje si je dvakrát tıdně a pokaždé proces rozčesávání, mytí a foukání trvá přes dvě hodiny.

Kateryna Demersová
Kateryna Demersová
Kateryna Demersová
Kateryna Demersová
7 fotografií

Její vlasy budí pozornost na každém kroku. Pro lidi na ulici je senzací a prosí ji o společnou fotografii. Na Instagramu jí sledující posílají velmi zvláštní nabídky. Německı podnikatel prosil, aby se ostříhala a vlasy mu pak poslala poštou. Nabízel za ně v přepočtu osm milionů korun. Ačkoli to byla lákavá nabídka, Kateryna ji nepřijala. Jako vlasová modelka a influencerka si díky vlasům vydělá víc peněz.

„Miluji své vlasy. Jak jsou hebké, jak se lesknou na slunci, jak voní. Je to má součást, kterou si hıčkám. Pečuji o ně jak nejlépe umím, používám ty nejlepší šampony a opravdu si dávám záležet na tom, aby vypadaly zdravě,“ svěřila se pro server Australiannewsreview.com.

Muži i ženy ji prosí v soukromıch zprávách o možnost setkání. Chtějí si její vlasy pohladit, osahat nebo s nimi dokonce spát. Nabídek má opravdu mnoho a díky tomu zjišťuje, kolik lidí na světě má vlasovou úchylku.

„Překvapilo mě, jak velkı zájem o vlasy je. Chtějí se s nimi pomazlit. Někomu by stačilo mi je pouze česat. A nabízejí opravdu vysoké částky,“ doplnila žena. Takové nabídky odmítá a stále se živí pouze jako vlasová modelka.