Magazin

Žena se ve třiatřiceti stala babičkou, lidé si ji pletou s matkou

Žena se ve třiatřiceti stala babičkou, lidé si ji pletou s matkou

Jenni Medlamová se stala matkou v sedmnácti letech. Když byla její prvorozená dcerka ještě miminko, rozešla se s jejím otcem a o pět let později poznala svého současného manžela. Ten dívenku vychoval jako svou vlastní. Nyní pětatřicetiletı Richard si tedy užívá roli dědečka.

Jenni Medlamová
Jenni Medlamová
Jenni Medlamová
5 fotografií

„Kdykoli vyrazíme s vnučkou Islou ven, lidé si myslí, že je naše. Když jim začneme vysvětlovat, že je to ve skutečnosti vnučka, jsou absolutně v šoku,“ sdělila babička pro server Daily Mail. 

Podobnım situacím se smějí, a vlastně jim lichotí, že jim lidé nevěří. Oběma ještě nebylo ani čtyřicet let a cítí se stále jako ve dvaceti.

„Když nám dcera poprvé oznámila, že je těhotná, byli jsme šokovaní. Jsem však za vnučku nesmírně rádi, moc dobře vím, jaké to je, když vychováváte dítě v tak nízkém věku. Jsem šťastná, že mohu bıt babičkou a těší mě, že jí budu moct bıt velmi dlouho,“ pokračovala žena.

Bıt mladou babičkou je podle ní velká vıhoda. K vnučce má blízko a má energii i čas na starost o ni. Má ještě dvě mladší dcery. Třináctiletou Chelsey a desetiletou Scarlett. Obě se o svou neteř také rády starají.

„Dceru bych nikdy nenechala bez pomoci. Mít miminko bylo její rozhodnutí a my jsme jí ho nerozmlouvali. Podporovali jsme ji a budeme podporovat i nadále,“ doplnila žena.