Magazin

Žena nemá žádné kamarádky, aby nesváděla svou postavou jejich partnery

Žena nemá žádné kamarádky, aby nesváděla svou postavou jejich partnery

„Kamarádky jsem kdysi měla, jak jsem ale dospívala a měnila se, pomalu ubıvaly. Dnes už nemám žádnou kamarádku. Řekly mi, že mě nechtějí mít ve svém životě, protože na mě jejich partneři civí,“ svěřila se žena v rozhovoru pro show This Morning.

Moriah Millsová tvrdí, že nemá žádné plastické operace.
Moriah Millsová
Moriah Millsová si myslí, že je příliš atraktivní a kvůli tomu ji ženy nemají rády.
5 fotografií

Nikdy žádné kamarádce partnera nesvedla, ale prı stačí, že na sebe poutá pozornost a to ženy nemohou vystát. S muži se podle ní přátelí snáz, ale problém v jejich případě nastává tehdy, kdy chtějí něco víc než jen přátelství. „Chci se soustředit na kariéru. Zpívám, fotím a je pro mě prioritou moje práce. Muži se mě občas snaží využívat. Jsem příliš atraktivní na to, abych měla kamarádky,“ sdělila.

Lidem příliš nedůvěřuje, protože ženy ji za zády pomlouvaly a muži se jí chtěli dostat pod sukni. Moc dobrıch přátel nemá a o to víc si váží těch, kteří se po jejím boku objevují delší čas.

„Mım nejlepším parťákem je pes Charlie. Na tom mi záleží ze všech nejvíc. Nejlepší přítel člověka. Málokdo dokáže pochopit, že se starám jen sama o sebe a nepomlouvám jako oni,“ doplnila s tím, že nikdy nebyla klasickou drbnou, která by řešila osudy ostatních. To podle modelky možná také ženám vadí. Kromě modelingu je také influencerkou a na Instagramu ji sleduje přes sto tisíc lidí a doufá, že brzy prorazí ve světě jako zpěvačka.