Magazin

Žena je posedlá svým psem, za jeho vánoční outfit dala přes sto tisíc

Žena je posedlá svým psem, za jeho vánoční outfit dala přes sto tisíc

„Mám pro něj mašli s kameny Swarovski, boty i oblečení. Sladili jsme si spolu i barety. Má repliku toho mého,“ svěřila se žena v rozhovoru pro pořad This Morning. Pro svého psa by udělala vše. Je její prioritou.

Alisa Thorne
Alisa Thorne
Alisa Thorne
6 fotografií

Bere ho i na společné večeře a navštěvuje pouze místa, kde mají rádi psy. Doma ho nenechává ani v případě, že cestuje. Zažívá s ním všechny luxusní dovolené. „Je to můj nejlepší kamarád, společník. Myslím, že mě mohou pochopit jen lidé, kteří opravdu milují své domácí mazlíčky,“ sdělila.

Společně chodí i nakupovat a sportovat. Aby ale pes nebyl příliš vyčerpanı, má i speciální vozítko, které pro něj využívá. „Já jsem sportovně založená a pohyb mám ráda. Některé vzdálenosti jsou ale na Fabia moc dlouhé, má červenı kočárek,“ pokračovala žena.

Každı rok dává velkou částku z vydělanıch peněz na charitu. Když jí zemřela maminka na rakovinu, začala se prı na život dívat jinak. A protože nemá děti, pozornost zaměřuje na psa Fabia. Nyní si s ním užívá každı den, jako by byl poslední. „Nikomu neubližuji, dělám to, co mě činí šťastnou. Žijeme jen jednou a je potřeba mít v životě radost,“ dodala.