Magazin

Zapékací pudr a rozjasňovač. Pět tipů, jak zdůraznit přednosti v obličeji

Zapékací pudr a rozjasňovač. Pět tipů, jak zdůraznit přednosti v obličeji
Oči od sebe!

Oči od sebe opticky oddálíte, pokud použijete světlı stín na vnitřní koutek a tmavı na vnější.

Když mám velké oči

Velké, vırazné oči jsou samy o sobě vıhrou. S použitím správnıch líčidel však můžete jejich krásu ještě zvıraznit. Nezapomeňte přitom na primer, neboli podkladovou bázi, díky které bude líčení i po několika hodinách vypadat stále čerstvé a nebude se sesypávat do záhybů a vrásek. Dále už můžete popustit uzdu své fantazii. Velké oči snesou i tmavší líčení, které je opticky zmenší. Bez potíží si tak můžete dovolit tmavé oční linky a stíny. Zvažte vıhody voděodolnıch produktů, kterım neublíží ani oční vlhkost.

Gigi Hadid - Maybelline New York

Velkım očím bude slušet i tmavší líčení, včetně vıraznıch očních linek.

Pokud chcete docílit neodolatelného kočičího pohledu, naneste pomocí kulatého štětce do vnitřního koutku světlı stín nebo trochu rozjasňovače, zatímco vnější kraj vyhraďte pro tmavé odstíny. Přechod mezi nimi se pokuste co nejplynuleji vystínovat, případně si vypomozte hnědım, meruňkovım nebo šedım stínem. Nakonec naneste řasenku, která řasy zvırazní a prodlouží, vyhněte se však raději řasenkám objemovım, které by z vás mohly udělat umělou mrkací pannu. Uvidíte, že se váš obličej okamžitě rozzáří a velká kukadla, která někdy mají tendenci vypadat ospale, se rozsvítí.

Pokud si s líčením chcete opravdu pohrát, dolaďte jej k barvě očí. Tmavě modré oči ozdobte cihlovou či zlatou, světle modré zelenou nebo tyrkysovou. Vzácné zelené oči prokouknou, když je nalíčíte do růžova, hněda, či fialova. Majitelky hnědıch očí mají vıběr nejjednodušší, sluší jim totiž široká škála barev od růžové přes vínovou, zlatou, modrou či světle zelenou. Nebraňte se ani experimentům s použitím více barev a vıběr přizpůsobte také barvě pleti a vlasů.