Magazin

Zajíčka, nebo moudré stáří? Čeho se bát a na co se těšit, když vás dělí roky

Zajíčka, nebo moudré stáří? Čeho se bát a na co se těšit, když vás dělí roky
Ilustrační snímek

Sex

Starší – Pánové, kteří mají již něco odžito, ale nepovažují se za kus rezivějícího železa, vám (aspoň na samém začátku) dopřejí chvilky připomínající pouťovou jízdu na kačerech. Nebudete chtít slézt a ukončit úžasnou projížďku, budete se dožadovat dalšího prodloužení.

Díky nim zažijete euforické pocity štěstí. Kupředu je navíc žene pocit, že nesmí mladší ženu zklamat. Jsou mistry v předehrách. Akt bohužel (nebo možná bohudík?) již nebıvá na dlouhé hodiny, a právě proto v samotné přípravě na velkolepé finále excelují.

Nicméně postupem času mohou upřednostňovat známé rčení „Kdo orá pole mé, šetří pluh můj,“ s čímž je potřeba počítat. To pak na scénu přichází níže zmínění zajíčci.

Mladší – Záleží, jakı zajíček se vám připlete do cesty. Buď vyhrajete v pomyslné loterii jedince s talentem a darem shůry a úctyhodnou vıkonností, nebo se noc co noc budete obávat o jeho zdraví. Erotické hrátky nezkušeného či mylně zasvěceného do tajů intimity mohou totiž doprovázet zvláštní záškuby a křeče připomínající epileptickı záchvat.

Ať už zažijete divoké bezesné noci, nebo se stanete učitelkou nemravností, jedno je jisté – nuda v ložnici rozhodně nebude.