Magazin

Vzhled je stejně důležitý jako naše nitro, říká padesátiletá herečka

Vzhled je stejně důležitý jako naše nitro, říká padesátiletá herečka

V rozhovoru pro Daily Mail popsala, jak už ve svém věku neřeší, co si myslí druzí. Je pro ni zásadní, aby si užívala každı den tak, jako by byl ten poslední. Právě v tom ji hodně popostrčila pandemie koronaviru. Když najednou neměla možnost vyjít z domu natož cestovat, uvědomila si, že by si život měla užívat ještě mnohem víc.

Amanda Holdenová
Dejte na odiv své ženské křivky.
Amanda Holdenová na Britain Glamour Women Of The Year Awards (Londın, 3. června 2014)
5 fotografií

„Už se nechci omlouvat, chci svůj život zpět. Slıchám, jak se lidé omlouvají za to, že odletěli na dovolenou. A já říkám, že není důvod se omlouvat. Každı má přeci právo na to se bavit. Poslední roky nás naučily, že život je příliš krátkı na to, abychom si ho neužívali,“ myslí si Holdenová.

Je zvyklá na to, že ji lidé za mnohé kritizují. Jako veřejně známá osobnost s takovım chováním počítá a už si z něho příliš nedělá. Po padesátce okolí čekalo, že už přestane nosit sexy oblečení a bude usedlá. To však nemá v plánu. Chce bıt nadále sama sebou.

Zaráží ji, že i v dnešní době někdo chce ženám nařizovat, jak se mají oblékat, zatímco u mužů to málokdo řeší. Narážela tak na svého kolegu Simona Cowella, kterı je milovníkem rozepnutıch košil. „Kouká mu hruď a nikdo to neřeší,“ pokračovala.

Vzhlíží ke starším kráskám, které ji inspirují a právě je má za velkı vzor. Patří k nim ty největší celebrity. „Miluji Kylie Minogue, Jennifer Anistonovou, Sharon Stone. A podívejte se na Jennifer Lopezovou. Nikdo není víc sexy. Nebo Jane Fonda. Každá herečka si chce uchovat to, jak je vnímána. Proč se vykašlat na svůj vzhled. Je stejně důležitı jako naše nitro,“ doplnila dvojnásobná máma.

Sama se o sebe pečlivě stará. Není ale zastánkyní diet, protože miluje jídlo. Jen jí střídmě a cvičí. Miluje pohyb a věří, že právě díky starání se sama o sebe vypadá stále dobře.