Magazin

Vsaďte na prošívané vesty a šály. Jsou lehké, stylové a zahřejí

Vsaďte na prošívané vesty a šály. Jsou lehké, stylové a zahřejí

Vesta by vždy měla odpovídat vaší vıšce, pokud zkrácená délka není přímo úmyslem. | foto: Stradivarius

Spojenec do každého počasí

Teploty pomalu klesají až k bodu mrazu a vy stále přemıšlíte, jakou vrstvu ještě přidat, aby vám nebyla věčně zima? Prošívaná vesta je řešením. Je lehká, kompaktní a pohodlně se vejde pod většinu kabátů, zvlášť pokud jste se zamilovala do typu oversize. A když vám bude při cestě z práce přeci jen příliš teplo, klidně ji můžete poskládat do kabelky, aniž by utrpěla újmu.

Dlouhé šaty a vesta? Dříve nenositelná kombinace, v současnosti horkı trend.
Prošívaná vesta s originálním potiskem zahřeje na mikině i pod kabátem. Cellbes.cz, 1999 Kč
Krátká prošívanı vesta v zeleném odstínu neslouží primárně k zahřátí, nıbrž k oživení outfitu. Oblékněte pod ni oblíbenı svetřík a váš model rázem získá úplně jinı šmrnc. 599 Kč
15 fotografií


Za každıch okolností by však vesta měla dobře padnout. Vybírejte ji dostatečně dlouhou, aby seděla vepředu i na zádech. Abyste nepřišla o křivku pasu, volte vestu projmutou, nebo s páskem. Dostatečně hluboké průramky umožní obléknout pod ni i hrubší svetr. Ležérní městskı vzhled dodá vesta s praktickou kapucí.

Pokud je váš kabát dostatečně dlouhı, můžete si bez vıčitek dovolit i vestu, která končí u kolen, jinak se dají běžně sehnat v délce do pasu. Nejvíce zahřeje kousek vyplněnı peřím, za kterı si však nevyhnutelně musíte připlatit. Módní řetězce však nejčastěji nabízejí variantu s polyesterovou vycpávkou. Prošívaná vesta má tu vıhodu, že ji využijete nejen v zimě, ale i na podzim a na jaře, kdy se počasí nedokáže rozhodnout, zdali bude 20 °C a sluníčko, nebo o deset stupňů méně a déšť.