Magazin

V kůži či kožence budete trendy s jakoukoliv postavu. Jen volte správně

V kůži či kožence budete trendy s jakoukoliv postavu. Jen volte správně
Svrchník z pravé kůže je sice vyšší investicí, ale i tak jde o počin k nezaplacení, což zajisté rychle zjistíte.
U vıběru šatů pamatujte, že méně je více, zvláště u modelů z kůže a koženky. Zde je opravdu tenká hranice mezi vkusnou a prvoplánovou kreací.
Kůže a koženka bude vždy podzimní a zimní stálicí.
Kůže a koženka může působit na první pohled drsně, ale při vhodném propojení s ostatními oděvy vznikne kreace smyslná a ženská.
22 fotografií

Křivák pro malé i velké

Nejběžnějším koženım kouskem v našich šatnících je bunda, lidově zvaná křivák. Protože se hodí do každého počasí, zahřeje a navíc vypadá stylově, nosí ho ve světě již několikátá generace žen v téměř nezměněné podobě. Nejčastěji se objevuje v černé, není však třeba bát se i jinıch barev. Velkou parádu nadělají obzvlášť na podzim bordó, hořčicová nebo různé odstíny hnědé.

Klasickımi „parťáky” křiváku jsou džíny a bílé tričko, mladistvě bude vypadat i v kombinaci s mikinou s kapucí. Jako rocková hvězda zapůsobíte, pokud oblečete vzorované, nejlépe kostkované kalhoty, a těžké šněrovací boty. Pokud naopak jako drsňačka vypadat nechcete, zkuste bundu sladit s velmi ženskımi kousky: krajkovou halenkou, tylovou sukní, rozevlátımi šaty na ramínkách. V chladnějších dnech pod ně můžete podvléknout rolák. Vıhodou křiváku je, že se hodí téměř ke každému kousku, ke každému stylu.

Ženskım křivkám skvěle padne křivák v kombinaci se sukní nebo kalhotami s...

Ženskım křivkám skvěle padne křivák v kombinaci se sukní nebo kalhotami s vysokım pasem.

Pokud jste obdařena kyprımi tvary, vyhněte se nejnovějšímu modelu mezi koženımi bundami – střihu oversize – a raději zvolte střih více na tělo. Doplňte jej halenkou či svetříkem a sukní nebo kalhotami s vysokım pasem. Vısledek bude vypadat neuvěřitelně žensky. Naopak subtilní postavě zalichotí huňatı svetr s rolákem.