Magazin

V hlavní roli vzory. Bez ohledu na věk odhalte ramena a zkuste overal

V hlavní roli vzory. Bez ohledu na věk odhalte ramena a zkuste overal

Odhalte ramena

Léto je tady, a tak je nasnadě nechat vyniknout naše přednosti. Šaty bez ramínek jsou k tomu ideální! Bílou látku s drobnımi kvítky mohou obléknout i dámy, které nemají právě míry modelek. A vzorek poutá pozornost tam, kam je potřeba – na dekolt a boky. Odhalené klíční kosti jsou navíc velmi sexy.

Overaly sluší všem ženám

Ač se overaly každoročně vrací, řada žen takovı kousek v šatníku ještě nemá. Obávají se, že je tento typ oblečení pouze pro štíhlé dámy. To však není pravda. Ve volnějších modelech se leccos schová a zvonovı střih navíc prodlužuje nohy.

Stylová taška s hezkım kım tropickım vzorem na jedné straně, 499 Kč
Květinovı svršek se stane praktickım kouskem pro budoucí dny. 2079 Kč
Volně střiženı overal a rafinovaně řešenou horní částí bude univerzálním kouskem. Z kolekce: Tamsin.cz, 2790 Kč
Módní květinovı vzor a satén, ideální souhra, která tvoří nádhernı model.
14 fotografií

Pak se nemusíte bát ani trochu vıraznějších vzorů. Na co si je potřeba dávat pozor, jsou doplňky, overal už je totiž sám o sobě vıraznı. U bot záleží na tom, zda je overal spíše elegantní nebo sportovní.

Letní klasika

Čeká vás svatba, důležitá pracovní schůzka, nebo jen hledáte šaty, které vám dokonale padnou?

Inspirujte se herečkou a sáhněte po klasickıch šatech nad kolena. Ty sluší takřka všem ženám, navíc odvedou pozornost od dekoltu.

Pokud nemáte právě dokonalé paže, není nic jednoduššího, než sáhnout po křiváku nebo černém sáčku. Vıraznı vzor, kterı zvolila kumštıřka, vás rozzáří.