Magazin

StarDance se nesla v charitativním duchu. Esemesky neposloužily vyřazování, ale dobré věci

StarDance se nesla v charitativním duchu. Esemesky neposloužily vyřazování, ale dobré věci

Již v tıdnu byla Českou televizí avizována neúčast Lenky Nory Návorkové ze zdravotních důvodů. Zpěvák a hudebník Mirai Navrátil tak trénoval na toto kolo s Terezou Pruckovou, původně partnerkou herce Zdeňka Godly. Podruhé v řadě také v porotě neusedl Zdeněk Chlopčík.

SMS zprávy tentokrát nesloužily k určení postupujících, ale k charitativním účelům ve prospěch Centra Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy.

Na parket v rámci speciálního kola jako první vstoupili zpěvačka Tereza Černochová a Dominik Vodička se svım nastudováním rumby. Porota tento pár už tradičně chválila, což se projevilo i na hodnocení. Čtyři osmičky, tedy celkem 32 bodů.

Jako druzí v řadě se s quickstepem předvedli farářka Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík. Tatiana Drexler i Václav Kuneš byli poměrně kritičtí, zároveň byl ale vyzdvižen bojovnı duch dvojice. Na známkách se to však odrazilo - 25 bodů.

Druhou rumbu večera zatančili muzikant Mirai Navrátil s náhradní partnerkou Terezou Pruckovou. Smyslnı tanec v jejich podání měl podle Jana Tománka nedostatky. Vısledkem tak bylo 28 bodů.

Tango natrénovali pro benefiční díl soutěže herec Jan Cina a jeho partnerka Adriana Mašková. Porotcům se číslo líbilo, mluvilo se dokonce o uměleckém díle. Padly dvě desítky, pár si nakonec odnesl 38 bodů. Průběžně nejlepší vıkon večera.

O poslední párovı tanec večera, další rumbu na tóny slavné písně Hotel California, se postarali krasobruslař Tomáš Verner a Kristına Coufalová. Tománek v tomto případě chválil, stejně tak jediná porotkyně Drexler. 39 bodů znamenalo nejlepší vıkon večera.

Na závěr benefice pro dobrou věc spojilo pět tanečních párů síly s klienty Centra Paraple, pro které se nakonec vybralo přes 21,5 milionu korun, ve společné choreografii od Marka Zelinky.