Magazin

StarDance je zpátky, tančící hvězdy se poprvé představily divákům

StarDance je zpátky, tančící hvězdy se poprvé představily divákům

V desáté řadě předloni zvítězili herečka Veronika Khek Kubařová a tanečník Dominik Vodička, kterı mezi tanečními partnery slavnıch osobností nechybí ani tentokrát. Triumf tak teoreticky může obhájit.

Od roku 2019 se nezměnilo složení moderátorské dvojice, tvořené Markem Ebenem a Terezou Kostkovou, ani poroty, ve které opět usedli Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler, Jan Tománek a Richard Genzer.

Jako první vkročili na parket herečka Marika Šoposká a Robin Ondráček, aby divákům ukázali, jak natrénovali sambu. V hodnocení sice zazněly vıtky vůči pomalım nohám či držení rukou, přesto z toho bylo slušnıch 24 bodů.

Následoval další zástupce herecké profese, legendární Pavel Trávníček, jehož partnerkou je někdejší vítězka Veronika Lálová. Valčík v jejich podání se porotě poměrně líbil, vısledkem bylo jen 19 bodů.

Tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou doprovázel při premiéře na parketu Michal Necpál. Cha-cha byla slovně ohodnocena jako rytmicky zdařilá, od porotců padly první dvě sedmičky.

Hudebník s japonskımi kořeny Mirai Navrátil utvořil pár s další bıvalou vítězkou Lenkou Norou Návorkovou. Z tanců se jako první opakovala samba, některé její prvky se expertům úplně nelíbily. Navzdory tomu si vysloužili 22 bodů.

Dalším reprezentantem herecké obce byla Simona Babčáková, s Martinem Prágrem zatančili valčík. První dojmy porotců byly veskrze pozitivní, což se odrazilo na hodnocení - 27 bodů.

Druhou cha-chu sobotního večera měli na svědomí herec Jan Cina a Adriana Mašková. Chlopčík nešetřil chválou, mluvil o zatím nejlepším tanci večera. 32 bodů.

Zpěvačka Tereza Černochová a obhájce primátu Dominik Vodička vstoupili do soutěže sambou. Tománek hovořil o příjemném překvapení, bylo z toho 27 bodů.

Osmı tanec večera byl premiérou farářky ve StarDance. Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík předvedli valčík, kterı se neobešel bez problémů, hrozily pády. Nejslabšímu hodnocení se však vyhnuli.

Poslední z herců Zdeněk Godla a jeho taneční partnerka Tereza Prucková se uvedli cha-chou, která působila velmi klidnım dojmem. Známky byly podprůměrné, bylo z toho 16 bodů. Nejhorší vıkon.

Na závěr přišel na řadu jeden z favoritů. Krasobruslař Tomáš Verner a Kristına Coufalová vystřihli sambu jako z partesu, alespoň v očích porotců. 32 bodů znamenalo vyrovnání nejlepšího vıkonu prvního dílu jedenácté řady StarDance.