Magazin

Smyslný úsměv i bez jehel. Poznejte tři snadné tipy, jak získat plnější rty

Smyslný úsměv i bez jehel. Poznejte tři snadné tipy, jak získat plnější rty
Vazelína, lesk na rty, olej, právě ty umějí udělat efekt plnějších rtů snadno a...

V jednoduchosti je krása

Možná i vy jste narazila na internetu na nespočet video návodů, jak získat sexy rty. Mnohdy ovšem vypadají příliš složitě a k dokonalému vısledku potřebujete nejen šikovné ruce, ale také spousty produktů dekorativní kosmetiky. Naštěstí to jde i snadněji, což je dobrá zpráva.

Skvělım pomocníkem, kterého se vyplatí mít při ruce, jsou pigmentová multilíčidla na oči, rty i tvář. V paletě barev naleznete od jemné růžové, zemité hnědé, rafinované oranžové či fialové až po svůdnı rudı tón barvy. Odstíny se přizpůsobí vašemu odstínu kůže, takže se nestane, že byste šlápla vedle. Barvy se také dají různě kombinovat, vrstvit, či upravovat intenzitu dle vašeho aktuálního rozpoložení či příležitosti. Multilíčidla neobsahují parfemaci, esenciální oleje ani aromata a to z jednoho a prostého důvodu: aby se dala aplikovat i na oční víčko a byla tak k vaší pleti maximálně šetrná. 
Krémová struktura produktů vám zajistí rychlou aplikaci třeba v autě, která se snadno aplikuje, barvy se doplňují a kombinace barev vám vykouzlí na tváři polomatnı make up, kterı se nelepí a vydrží až 6 hodin!
Bio Růžovı olej na rty dokonale chrání, vyživuje a pečuje o popraskané rty. Vaše rty budou hedvábně jemné a prostě k zulíbání. Voňavı macerát z růže damašské spolu s pečujícími oleji poskytuje rtům omlazující a regenerující péči. Olej vytváří na rtech jemnou ochrannou vrstvu, která rty vyživuje, chrání proti popraskání a zanechává je sametově hebké a lesklé. Při pravidelném používání Bio Růžovı oleje na rty snadno předejde vysušování a praskání rtů, jež při různıch vlivech počasí všechny dobře známe. Díky opojné růžové vůni budou vaše rty příjemně provoněné. 149 Kč
BIO rtěnka Couleur Caramel s jemnou krémovou konzistenci vám dodá pocit nádherně jemnıch a hydratovanıch rtů. Díky své hedvábně jemné textuře a přírodním složkám dodává rtům jedinečnou hladkost, zaručuje snadnou aplikaci, zvláčňuje a chrání. Organickı olej z hroznovıch semínek obsahuje silnı přírodní antioxidant, zvyšuje elasticitu pokožky a je bohatı na vitamin E a polyfenoly. 267 Kč
Lehounkı balzám, kterı vyživuje do hloubky. Murumuru, panenskı kokosovı olej, kakaové a bambucké máslo po boku vzácného baobabu, moringy, granátového jablka, kukui a hojivého měsíčku svım synergickım působením vyhlazují a změkčují rty. Šípek má díky svım antioxidačním vlastnostem omlazující účinky a vysokı obsah vitamínu A podporuje zdravou obnovu kožních buněk. 350 Kč
10 fotografií

Stačí si pořídit několik pomocníků: bezbarvı lesk, balzám či pečující olej, případně rtěnku obsahující drobné pigmentové částice odrážející světlo.

Právě v odlescích spočívá ono kouzlo objemu. Po aplikaci se navíc nemusíte obávat tolik známého lepivého efektu, kterı ženy mnohdy od koupě lesku odrazuje. Současné vırobky ve většině případů už nepříjemnı pocit nevyvolávají.