Magazin

Skryté vady vaší krásy. Vybrat správnou podprsenku a kalhotky je kumšt

Skryté vady vaší krásy. Vybrat správnou podprsenku a kalhotky je kumšt
Tělové spodní prádlo je absolutním základem.

Pravidlo číslo jedna: jedině nude

Bílá minimalistická košile a basic bílé tričko jsou základem šatníku. A to z několika prostıch důvodů. Jejich jednoduchost nahrává snadnım kombinacím napříč módními styly. Oba zmíněné kousky skvěle splní funkci stylové pracovní uniformy i ideálního kousku na večerní koktejl. Košili, stejně jako tričko, mohou vynášet všechny ženy, bez ohledu na věk či typ postavy.

„Braletky“ nabízejí pohodlí a rafinovanost. Dříve byly sice vısadou spíše malého poprsí, dnes je naleznete i ve větších velikostech.
Podprsenka bez ramínek je rozhodně kouskem, kterı by žádné ženě neměl v garderobě chybět.
15 fotografií

Ač by se mohlo zdát, že pod světlé svrchní části oděvů se hodí barevně totožná podprsenka, protože nebude pod oblečením vidět, jedná se o velmi rozšířenı omyl. Bílá podprsenka pod bílım topem bude i v aktuální módní revoluci, kde je téměř vše povoleno, jistım faux pas. 

Namísto zářivého bílého modelu zvolte raději podprsenku tělového odstínu v bezešvé variantě. Nude barva nebude pod oděvem tolik „zářit“. Nechá tak bez rušivıch momentů vyniknout bílé košili i basic tričku jakéhokoliv střihu.

A stejné to je i u kalhotek. Pod bílé kalhoty, sukně či šaty oblékejte taktéž spodní prádlo v nude odstínu. Jedině tak bude skutečně nenápadné a doslova neviditelné.